آخرین اخبار از بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا – شنبه

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال اروپا- شنبه زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید که مدتی است بازی های نمانیا ماتیچ بازیکن تیم چلسی را زیر نظر گرفته، قصد جذب این بازیکن را دارد و گفته می شود حاضر برای خرید این هافبک صربستانی تا 34 میلیون پوند هزینه کند. ماریو لمینا هافبک تیم فوتبال یوونتوس ...

وبسایت رسمی برنامه نود – آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال اروپا- شنبه

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید که مدتی است بازی های نمانیا ماتیچ بازیکن تیم چلسی را زیر نظر گرفته، قصد جذب این بازیکن را دارد و گفته می شود حاضر برای خرید این هافبک صربستانی تا ۳۴ میلیون پوند هزینه کند.

ماریو لمینا هافبک تیم فوتبال یوونتوس این روزها مشتریان زیادی را به دنبال خود می بیند، پس از ابراز تمایل تیم های هامبورگ و شالکه آلمان، حالا دو تیم انگلیسی استوک سیتی و واتفورد هم به جمع مشتریان این بازیکن پیوسته اند.

پاری سن ژرمن قصد دارد برای تقویت تیم فصل آینده خود پیشنهاد جذب یولیان دراکسلر را به وولفسبورگ آلمان ارائه دهد، اما باشگاه آلمانی بار دیگر مخالفت خود را با جدایی دراکسلر اعلام کرد.

سلتیک اسکاتلند برای جذب اسکات سینکلر از تیم آستون ویلا، پیشنهادی ۴ میلیون پوندی به مسئولان این تیم ارائه کرده. این بازیکن قبلاً در تیم سوانسی سیتی سابقه همکاری با برندن راجرز را داشته است.

شبکه بی بی سی اسپورت اعلام کرده سوانسی سیتی رضایت خود برای فروش آندره آیو به وستهام را رسماً اعلام کرد، اما سوانسی قصد دارد تا پیش از فروش آیو به وستهام، ابتدا بازیکن جانشین او را استخدام نموده و سپس در مورد فروش او گفتگو کنند. منابع نزدیک به باشگاه سوانسی می گویند بورخا باستون بازیکن آتلتیکو مادرید یکی از گزینه های مورد نظر سوانسی است.

رئال مادرید آمادگی خود برای فروش ایسکو اعلام کرد؛ البته مسئولان رئال بر این مسئله تأکید کردند آنها به هر پیشنهادی پاسخ مثبت نخواهند داد. تیمی که قصد خرید ایسکو را دارد باید شرایط رئال را تأمین کند.

لیورپول، منچستر سیتی، یوونتوس و موناکو چهار تیمی هستند که برای جذب لیندرو پاردس رقابت سختی با یکدیگر دارند.

فلورنتینو پرز طبق وعده ای که داده بود، دستمزد زین الدین زیدان سرمربی تیمش را به علت کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان فصل گذشته به دو برابر افزایش یافت. با این حساب، زیدان به طور سالیانه دستمزدی معادل ۵/۵ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

و آخرین خبر از بازار نقل و انتقالات در اروپا اینکه آنتونیو کونته سرمربی این فصل چلسی سخت به دنبال استخدام نیکولا استانچیو مهاجم رومانیایی است و بودجه ۶ میلیون پوندی را برای انتقال مهاجم خطرناک استوا بخارست کنار گذاشته است.

 

۲۰۸۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]