آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال اروپا – یکشنبه

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال در اروپا – یکشنبه مسئولان باشگاه منچستر سیتی اعلام کردند برای رسیدن به تمام اهداف خود در بازار نقل و انتقالات، هنوز دو خرید باید انجام دهند؛ جان استونز از اورتون و پیر امریک اوبامیانگ از دورتموند. به نظر می رسد که هر دو بازیکن جمعاً 100 میلیون پوند ...

وبسایت رسمی برنامه نود – آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال در اروپا – یکشنبه

مسئولان باشگاه منچستر سیتی اعلام کردند برای رسیدن به تمام اهداف خود در بازار نقل و انتقالات، هنوز دو خرید باید انجام دهند؛ جان استونز از اورتون و پیر امریک اوبامیانگ از دورتموند. به نظر می رسد که هر دو بازیکن جمعاً ۱۰۰ میلیون پوند برای من سیتی هزینه داشته باشد.

بارسلونا اسپانیا قصد دارد تا از بین روبین فان پرسی و ماریو گومز یک نفر را به خدمت بگیرد؛ گفته می شود لوئیز انریکه به این دلیل دو بازیکن فوق را در نظر گرفته که هم قیمت آنها بسیار ارزان بوده و هم می توانند تا حد زیادی نیازهای تیم در خط حمله را اجراء کنند.

مسئولان یوونتوس قصد دارند در صورت فروش پل پوگبا و در اختیار داشتن سرمایه مناسب، بار دیگر برای به خدمت گرفتن ماسکرانو اقدام کنند.

پس از آنکه مسئولان چلسی برای انتقال کالیدو کولیبالی از تیم ناپولی با مشکلاتی مواجه شده اند، تصمیم به خرید استفان دی فری از تیم لاتزیو گرفتند؛ قیمت تعیین شده برای دی فری ۱۵ میلیون پوند اعلام شده است.

در صورتی که چلسی با مبلغ درخواستی اورتون موافقت کند، روملو لوکاکو می تواند راهی این تیم لندنی شود؛ اورتون برای این انتقال مبلغ ۷۵ میلیون درخواست کرده است.

ژوزه مورینیو بار دیگر اعلام کرد شواین اشنایگر در برنامه های او جایی ندارد و باید این تیم را ترک کند.

پس از مصاحبه روز گذشته آرسن ونگر مبنی بر سرمایه گذاری کلان در بازار نقل و انتقالات، نزدیکان باشگاه اعلام کردند که این تیم قصد دارد در چند روز آینده خرید ریاض مارز و آلکساندر لاکازتی را از تیم های لستر سیتی و لیون فرانسه انجام دهند. گفته می شود آرسنال برای خرید دوگانه ۷۵ میلیون پوند کنار گذاشته است.

سوانسی سیتی حاضر است تا ویلفرد بونی را از منچستر سیتی به خدمت بگیرد؛ سوانسی این بازیکن ساحل عاجی دو سال پیش فروخته بود.

برخی منابع نزدیک به اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کردند که احتمالاً طی چند روز آینده سامی لی به عنوان دستیار سم آلاردایس معرفی خواهد شد.

وستهام قصد دارد با پیشنهادی ۷ میلیون پوندی، لوئیس دانک را از برایتون به خدمت بگیرند.

به دنبال جدایی قریب الوقوع گونزالو هیگواین از ناپولی، مسئولان این باشگاه قصد دارند تا کارلوس باکا از آث میلان را به عنوان جایگزین وی به خدمت بگیرند.

تونی آدامز مدافع اسبق آرسنال قصد دارد با پایان قراردادش با تیم زیر ۱۸ ساله های باشگاه آرسنال، راهی لیگ چین شده و به عنوان مدیر مرکز توسعه جوانان در باشگاه چانکینگ لیفان فعالیت کند.

برخی از رسانه های بلژیکی گزارش دادند که گاس هیدینگ و لوئیس فان خال به هیچ عنوان گزینه های جانشینی مارک ویلموتس در تیم ملی بلژیک نیستند.

طبق گزارش های منتشر شده، گابریل ژسوس در آستانه پیوستن به منچستر سیتی قرار دارد. این مهاجم ۱۹ ساله در تیم پالمیراس توپ می زند.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]