آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال در اروپا – یکشنبه

۱۳۹۵-۰۵-۱۷
وبسایت رسمی برنامه نود - آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال در اروپا – یکشنبه رافائل بنیتز سرمربی نیوکاسل قصد فروش آلکساندر میتروویچ را دارد زیرا به گفته خودش نمی تواند روی این بازیکن 21 ساله حساب کند؛ میتروویچ در حال سپری کردن محرومیت چهار جلسه ای است. لستر سیتی قرار است پیشنهادی به ارزش 17 میلیون پوند برای خرید مایکل ...

وبسایت رسمی برنامه نود – آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال در اروپا – یکشنبه

رافائل بنیتز سرمربی نیوکاسل قصد فروش آلکساندر میتروویچ را دارد زیرا به گفته خودش نمی تواند روی این بازیکن ۲۱ ساله حساب کند؛ میتروویچ در حال سپری کردن محرومیت چهار جلسه ای است.

لستر سیتی قرار است پیشنهادی به ارزش ۱۷ میلیون پوند برای خرید مایکل کین مدافع برنلی ارائه دهد. گفته می شود این بازیکن ۲۳ ساله اخیراً پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی برنلی را نپذیرفته است.

نیوکاسل امیدوار است بتواند با برندان گالووی را با قراردادی قرضی به خدمت بگیرد.

طی روزهای آینده، چلسی پیشنهاد جدیدی را برای جذب روملو لوکاکو به اورتون ارئه خواهد داد؛ چلسی می خواهد برای نهایی کردن این قرارداد، آسمیر بگوویچ و لوئیک رمی را به اورتون واگذار کند.

روز شنبه پل پوگبا به انگلیس سفر خواهد کرد. قرار است پوگبا روز یکشنبه در آزمایشات پزشکی منچستر یونایتد شرکت کند.

یان ام ویلا بازیکن قرضی فصل گذشته ساندرلند، قرار است به زودی قرارداد چهار ساله و دائمی را با این باشگاه امضاء کند.

رونالد کومان سرمربی اورتون قصد دارد در ازای بخشی از مبلغ قرارداد انتقال جان استونز به منچستر سیتی، ویلفرد بونی را از این تیم بگیرد.

میدلزبورو قصد دارد تا پیش از شروع فصل جدید، پیشنهادات جدیدی برای جذب هری مگوایر از هال سیتی و جیمز چستر از وست بروموویچ ارائه دهد.

ناپولی در نظر دارد پیشنهاد سنگینی برای جذب دیگو کاستا ارائه کند؛ این در حالیست که اینتر میلان دیگو کاستا را به عنوان جایگزین احتمالی مائورو ایکاردی زیر نظر دارد.

چهار تیم ساندرلند، نیوکاسل، میدلزبورو و برنلی به دنبال عقد قرارداد با پدی مک نیر مدافع منچستر یونایتد هستند.

رونالد کومان سرمربی اورتون قصد دارد لامینه کان مدافع ساندرلند را با پیشنهادی به ارزش ۱۷ میلیون پوند به عنوان جایگزین جان استونز به خدمت بگیرد. جان استونز طی چند روز آینده راهی منچستر سیتی خواهد شد.

وستهام برای به خدمت گرفتن آندره آیو با سوانسی سیتی به توافق رسید. گفته می شود وستهام مبلغ ۲۰ میلیون پوند برای این انتقال را پذیرفته است.

پاری سن ژرمن قصد دارد تا در صورت انتقال ماتوئیدی به یوونتوس، موسی سیسوکو را جذب کند؛ در عین حال گفته می شود تیم پاریسی به هیچ وجه حاضر نیست مبلغ درخواستی نیوکاسل معادل ۳۵ میلیون پوند را پرداخت کند.

پس از انکه یولیان دراکسلر در مصاحبه ای گفته بود آرزو دارد تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات از وولفسبورگ جدا شود، این باشگاه آلمانی مدافع خود را مبلغ ۸۵۰۰۰ پوند جریمه کرد.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]