آخرین اخبار از گزینه های یوونتوس برای جانشینی پوگبا

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - انتقال پوگبا مراحل نهایی خود را پشت سر می گذارد. به گزارش وبسایت نود، انتقال پوگبا به منچستریونایتد مراحل نهایی خود را می گذراند و فقط کاغذبازی و مرسومات رایج از این قرارداد باقی مانده است. در حالی که یونایتد خود را برای ورود پوگبا آماده می کند. بیانکونری نیز در تلاش برای جذب جایگزین است. آنها چند ...

وبسایت رسمی برنامه نود – انتقال پوگبا مراحل نهایی خود را پشت سر می گذارد.

به گزارش وبسایت نود، انتقال پوگبا به منچستریونایتد مراحل نهایی خود را می گذراند و فقط کاغذبازی و مرسومات رایج از این قرارداد باقی مانده است. در حالی که یونایتد خود را برای ورود پوگبا آماده می کند. بیانکونری نیز در تلاش برای جذب جایگزین است.

آنها چند گزینه را مدنظر دارند که فعلاً به نتیجه ای نرسیدند. مذاکرات با ماتوئیدی و رایولا در مورد انتقال این بازیکن به تورین ادامه دارد، مساله در مورد ترانسفر این بازیکن به یوونتوس، مبلغ انتقال است که این موضوع بین دو باشگاه در حال بحث است.

گزینه دیگر، ماتیچ است که به شدت تمایل دارد چلسی را ترک کند و راهی تورین شود، اما کونته می خواهد این هافبک صرب را در لندن نگاه دارد. شرایط در مورد لوئیز گوستاوو هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. درباره ویتسل نیز خبر امیدوارکننده ای برای یوونتوس وجود ندارد. مبلغی که زنیت می خواهد، بسیار بیشتر از آن چیزی است که یوونتوس حاضر به پرداخت آن است.

۲۰۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]