آذرنیا: کمک‌داور تمرکز تیم ما را به هم زد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: کمک‌داور تمرکز تیم ما را به هم زد.به گزارش وبسایت نود ، حسن آذرنیا پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: من کار بدی نکردم، فقط به داور اعتراض کردم، آن‌هم به خاطر اینکه داور باید به کامیابی‌نیا قبل از بازیکن ما کارت زرد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: کمک‌داور تمرکز تیم ما را به هم زد.

به گزارش وبسایت نود ، حسن آذرنیا پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: من کار بدی نکردم، فقط به داور اعتراض کردم، آن‌هم به خاطر اینکه داور باید به کامیابی‌نیا قبل از بازیکن ما کارت زرد نشان می‌داد که این کار را نکرد. کمک‌داور بازی فقط به ضرر تیم ما گزارش کرد و رأی داد و این مسئله تمرکز تیم ما را به هم ریخت.

وی ادامه داد: پرسپولیس بهتر بازی کرد و مستحق برد بود، گل آنها هم صد درصد سالم بود، اما در آن صحنه کمک‌داور تمرکز تیم ما را به هم زد و جنگ اعصاب برای ما به وجود‌ آورد، با این حال من نمی‌گویم به داوری باختیم.

آذرنیا در مورد مسائل فنی تیمش گفت: بهتر است مسائل فنی را از کمالوند بپرسید، من باید پاسخگوی مسائل مدیریتی و حاشیه‌ای باشم. تمرکز تیم ما حتی در دقایقی به خاطر کمک‌داور به هم خورد. اگر هم بخواهم در مورد داوری‌های فصل گذشته صحبت کنم، ممکن است دوباره محروم شوم. من کاره‌ای نیستم که روی نیمکت باشم یا نباشم، اما به عنوان یک فرد باتجربه می‌گویم نیمکت تیم گسترش همیشه آرامش دارد، شاید نباید آن کلمه را که نمی‌خواهم دوباره تکرارش کنم به داور می‌گفتم. من بعد از اخراج به رختکن رفتم و بازی را از طریق تلویزیون دیدم.

وی افزود: من نباید اخراج می‌شدم، به هر حال تفسیر قانون فرق می‌کند، یک داور من را به خاطر یک فریاد اخراج می‌کند، اما فرد دیگر اگر هزاران بار داد بزند، یک تذکر هم نمی‌گیرد. من به پرسپولیس تبریک می‌گویم آنها مستحق برد بودند. گسترش هم تلاش می‌کند نقاط ضعف خود را در تعطیلات یک ماهه لیگ جبران کند تا در شروع مجدد لیگ دوباره همان گسترشی باشیم که توقع دارید.

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مورد اینکه خیلی عصبانی شده بود، گفت: احساس می‌کنم که داور نباید به بازیکن ما کارت زرد می‌داد، من فقط به داور اعتراض کردم.

آذرنیا درمورد اینکه کمالوند به ساعت بازی تیم معترض بود، گفت: بله، می‌توانست این بازی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار شود، اما با درخواست ما مخالفت شد، زیرا گفتند نورافکن‌های ورزشگاه آماده نشده و اگر بازی به وقفه بخورد، ممکن است در اواخر بازی به تاریکی و مشکلات بربخوریم. ان‌شاءالله نورافکن‌های ورزشگاه ما هم تکمیل می‌شود تا بازی تیم ما هم ساعت ۸ و ۹ شب برگزار شود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]