آذری: انتخاب نشدن برترین مدیر فوتبال بی‌انصافی بود

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: انتخاب نشدن برترین مدیر فوتبال در جشن برترین‌ها بی‌انصافی وکم‌لطفی در حق مدیران فوتبال بود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سعید آذری، در مورد علت غیبتش در جشن برترین‌های شب گذشته فوتبال گفت: من پروازم را از دست دادم زیرا از ساعت 18 و 30 دقیقه جلسه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: انتخاب نشدن برترین مدیر فوتبال در جشن برترین‌ها بی‌انصافی وکم‌لطفی در حق مدیران فوتبال بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سعید آذری، در مورد علت غیبتش در جشن برترین‌های شب گذشته فوتبال گفت: من پروازم را از دست دادم زیرا از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه جلسه هیأت مدیره داشتیم و پس از آن به همراه مهندس صادقی در تمرین تیم ذوب‌آهن حاضر شدم و نتوانستم به موقع به تهران بیایم و این افتخار نصیبم نشد که در جشن برترین‌ها حضور داشته باشم.

وی ادامه داد: در ۲-۳ مورد انتخاب برترین‌ها هیچ ابهامی ندارد مثل برترین مهاجم یا انتخاب امید ابراهیمی و محمد انصاری البته باور می‌کنید که من حتی نام تمام برگزیدگان را نمی‌دانم. حتی نمی‌دانم چه کسی بازیکن سال شد. با این حال برگزاری مراسم برترین‌ها حرکت قشنگی است که انجام شد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: من بارها به مهدی تاج هم گفتم که باید برترین مدیر هم انتخاب شود. وقتی خود فوتبال به مدیرانش بی‌توجهی می‌کند نباید انتظار داشت که خارج از مجموعه فوتبال به مدیران احترام بگذارند. مدیران فوتبال مثل مرغ می‌مانند که سرشان را در عروسی و عزا می‌برند. اعتقاد دارم باید برترین مدیر فوتبالی هم انتخاب می‌شد. پورکیانی مدیرعامل استقلال خوزستان که یک تیم با بازیکنان جوان را قهرمان کرد می‌توانست مدیر برتر باشد یا حتی علی‌اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس که تیمش را نائب قهرمان کرد می‌توانست مدیر برتر باشد. خیلی‌ها می‌گفتند طاهری از فضای دیگر آمده است اما او مرد و مردانه تلاش کرد بین طاهری و پورکیانی یکی باید مدیر برتر می‌شد.

آذری در مورد علت غیبت یحیی گل‌محمدی در جشن برترین‌ها گفت: علت دقیق این مسئله را نمی‌دانم بهتر است از خودش آن را سؤال کنید.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد اینکه آیا او تهدید به کناره‌گیری از باشگاه کرده است، گفت: نه من نه مصاحبه‌ای کرده و نه تهدیدی انجام داده‌ام. البته مجمع کارخانه ذوب‌آهن ۱۳ میلیارد تومان بودجه تیم ما را کاهش داد. پیش از این ۸ میلیارد تومان از بودجه باشگاه کم شده بود که در جلسه مجمع کارخانه ۵ میلیارد تومان دیگر هم از این بودجه کم شده بود.

وی افزود: با مهندس صادقی مدیرعامل محترم کارخانه در این مورد صحبت کردم و ایشان گفت حتما اشتباهی رخ داده و درخواست اصلاحیه بودجه از مجمع عمومی می‌کنیم. البته قرار بود بودجه باشگاه انقباضی باشد اما با کاهش ۱۳ میلیاردی بودجه عملا اتفاق خاصی در باشگاه ذوب‌آهن رخ نخواهد داد. مهندس شهنازی رئیس هیأت مدیره نیز نظرات خوبی در این مورد داشت. قرار است درخواست برگزاری جلسه فوق‌العاده مجمع کنیم یا اینکه از محل درآمدها و صرفه‌جویی‌های کارخانه ذوب‌آهن این بودجه ما تامین شود با این کسری بودجه امکان ندارد بتوانیم کار خاصی بکنیم.

آذری در مورد وضعیت بغرنج بودجه گفت: با این حال می‌مانیم و مبارزه می‌کنیم. زمانی که من به باشگاه آمدم ۲۷-۲۸ میلیارد بدهی داشتیم. زیر فشار کار کردیم. با این حال معتقدم جناب صادقی و سایر اعضای هیأت مدیره باشگاه تیم ذوب‌آهن را حمایت می‌کنند.

وی در مورد وضعیت قاسم حدادی‌فر و اینکه نامش از فهرست خارج می‌شود یا خیر، گفت: فکر می‌کنم حدادی‌فر زودتر از آنچه تصورش را پزشکان می‌کردند به میادین بازمی‌گردد. ما در ورزشگاه ملت یک مرکز فیزیوتراپی ایجاد کرده‌ایم تا بازیکنان ریکاوری کنند و تمرینات خود را هم در آنجا انجام دهند. حدادی‌فر هم صبح‌ها ۲ جلسه تمرین فیزوتراپی می‌کند و زیر نظر پزشکان دکتر مرادی و دکتر ریخته‌گر تمرینات خود را انجام می‌دهد. با این حال در مورد خارج کردن اسم او از فهرست گل‌محمدی تصمیم می‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد اینکه گل‌محمدی گفته هیچ کدام از بازیکنان مورد پسندش به ایران نیامده گفت: یکی از بازیکنان مبلغ زیادی را درخواست می‌کرد. با این حال ما اکنون با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم و اگر نیاز شد و بازیکنی پیدا کردیم که در حد بازی در ذوب‌آهن باشد او را جذب می‌کنیم اما به هر قیمتی بازیکن نمی‌گیریم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]