آذری: طاهری برای پرسپولیس حاشیه درست می کند نه من/ خمارلو را نمی شناسم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: هوادار باید حد خودش را بداند و بیشتر از حدشم هم صحبتی نکند.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، سعید آذری در مورد شکست 2 بر یک ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان مشهد در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم یکی از زیباترین بازی‌های ذوب‌آهن در مشهد برگزار شد. ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: هوادار باید حد خودش را بداند و بیشتر از حدشم هم صحبتی نکند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، سعید آذری در مورد شکست ۲ بر یک ذوب‌آهن مقابل سیاه‌جامگان مشهد در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم یکی از زیباترین بازی‌های ذوب‌آهن در مشهد برگزار شد. ما نمایش فوق‌العاده‌ای داشتیم و فقط در زدن ضربات آخر کمی بی دقت بودیم. در مجموع از تمام بازیکنان تشکر می‌کنم.

۳۵ سال است که نا امید نشده‌ام
وی ادامه داد: به این تیم خیلی امیدوار هستم، ۳۵ سال است که در ورزش فعالیت می‌کنم و هیچ‌وقت ناامید نشده‌ام. اصلا همین موضوع باعث شده که در ۲ سال گذشته ۲ جام قهرمانی کسب کنیم.

پرسپولیس ۴ میلیارد به سازمان لیگ بدهکار است
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص آخرین وضعیت وصول طلب این باشگاه از باشگاه پرسپولیس به خاطر حق رشد محسن مسلمان گفت: آقایان می‌گویند پول ما را نمی‌دهند اما اینطور نیست. ۲،۳ هفته پیش با طاهری سر این موضوع صحبت کردیم اما بعد از یکی، ۲ تماس به من گفت پول را از محل طلب‌های پرسپولیس از سازمان لیگ وصول کنید.

آذری افزود: وقتی به سازمان لیگ مراجعه کردیم به ما گفتند پرسپولیس ۴ میلیارد به سازمان لیگ بدهکار است، بعد از آن دیگر طاهری جواب ما را نداد.

خمارلو را نمی‌شناسم!
وی خاطرنشان کرد: در این شرایط شخصی به نام خمارلو آمده و اظهار نظر کرده، در حالی که اصلا من او را نمی‌شناسم. من در این مورد فقط طاهری را می‌شناسم. چطور آن زمانی که مسلمان را می‌خواستند طاهری و یکی از دوستان مشترک‌مان مدام با من تماس می‌گرفتند اما حالا خمارلو جواب می‌دهد! این آقا بهتر است بداند که ما ۲،۳ سال است که دنبال این پول هستیم.

طاهری برای پرسپولیس حاشیه درست می‌کند
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در واکنش به اینکه مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده او همیشه برای این تیم حاشیه درست می‌کند، عنوان کرد: چطور روز بازی استقلال طاهری دنبال مسئله کنعانی‌زادگان را می‌گیرند حاشیه سازی نیست. این آقا باید بداند که طاهری برای پرسپولیس حاشیه درست می‌کند نه من.

دنبال حق ذوب‌آهن هستم
آذری در پاسخ به این سوال که آیا با این رفتارها فکر نمی‌کند هواداران پرسپولیس را مقابل خودش ببیند، اظهار داشت: مهم نیست چه اتفاقی رخ می‌دهد مهم این است که ما ۲ سال و نیم است دنبال این پول هستیم و حق‌مان را می‌خواهیم.

زمان باجناقم هم از پرسپولیس شکایت کردم
وی ادامه داد: زمانی که باجناقم یعنی رحیمی مدیرعامل پرسپولیس هم بود از این باشگاه شکایت کردم حالا برای احقاق حق‌مان شکایت نکنم؟ باور کنید اگر حرمت هواداران پرسپولیس نبود نمی‌گذاشتم مسلمان امسال در این تیم بازی کند و او را به اصفهان بر می‌گردانم. به نظر من آنهایی برای پرسپولیس حاشیه سازی می‌کنند که کارشان را بلد نیستند و باعث می‌شوند بازیکن‌شان خیلی ساده از تیم‌شان جدا شود.

هوادار باید حد خودش را بداند
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن ضمن تأکید بر این مسئله که این تیم هنوز چند جای خالی دارد، در مورد اعتراض برخی هواداران ذوب‌آهن به جری بنگستون و یحیی گل‌محمدی بعد از بازی با سیاه‌جامگان گفت: هوادار باید حد خودش را بداند و بیشتر از حدشم هم صحبتی نکند. بنسون بازیکن قابلی است که مدت زمان کمی از آمدنش به ذوب‌آهن می‌گذرد، او فصل پیش عملکرد خوبی داشت.

بنگستون جا می‌افتد، گرگ باران دیده هستم!
آذری افزود: من گرگ باران دیده هستم و زیر بار این حرف‌ها نمی‌روم، در ضمن ما بر اساس بودجه خودمان بازیکن می‌گیریم. در کل باید بگویم که بنگستون به زودی در ذوب‌آهن جا می‌افتد. 

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]