آرسن ونگر: خرید خوب به عوامل مختلف بستگی دارد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - بر اساس خبر منتشره در پایگاه خبری ESPN، آرسن ونگر مربی آرسنال می گوید که در بازار نقل و انتقالات امسال، هرگز از لحاظ مالی، مشکلی برای آرسنال وجود نداشته و او به دنبال امضای قرارداد با یک مدافع میانی به علاوه یک مهاجم می باشد. تنها خرید عمده و ارزنده آرسنال در تابستان جاری، گرانیت ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بر اساس خبر منتشره در پایگاه خبری ESPN، آرسن ونگر مربی آرسنال می گوید که در بازار نقل و انتقالات امسال، هرگز از لحاظ مالی، مشکلی برای آرسنال وجود نداشته و او به دنبال امضای قرارداد با یک مدافع میانی به علاوه یک مهاجم می باشد. تنها خرید عمده و ارزنده آرسنال در تابستان جاری، گرانیت ژاکا هافبک آلبانیایی تبار و دارای ملیت سوئیسی بوده که از گلادباخ به جمع توپچی ها اضافه شده است.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در مصاحبه با ESPN گفت: “قیمت یک بازیکن به ۴ عامل بستگی دارد. اول از همه استعداد، دوم سن، سوم این که چه انتظاری از او برای تأثیر گذاری بر روی تیمتان دارید و چهارم ارزش او در فروش مجدد. اگر هر ۴ گزینه در مورد یک بازیکن صدق نماید، آن گاه قیمت آن بازیکن اهمیتی نداشته و شما باید به دنبال آن بازیکن بگردید.”
گفتنی است که طی دو روز اخیر، خبرهایی مبنی بر حضور الکساندر لاکازت مهاجم ارزشمند لیون در باشگاه آرسنال به گوش می رسد که البته تاکنون قطعی نشده است.

۴۴۶۴

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]