آقای گل پرسپولیس به کادرفنی نفت پیوست/ دانشگر هم برگشت

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس به جمع اعضای کادرفنی تیم فوتبال نفت تهران اضافه شد. به گزارش وبسایت نود، بازیکنان نفت تهران که روز گذشته برابر  استقلال به میدان رفتند امروز تمرین ریکاوری خود را انجام دادند و به استخر و سونا رفتند. بازیکنان ذخیره هم تا دقایقی دیگر در بازی دوستانه به مصاف نفت مسجدسلیمان می ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس به جمع اعضای کادرفنی تیم فوتبال نفت تهران اضافه شد.

به گزارش وبسایت نود، بازیکنان نفت تهران که روز گذشته برابر  استقلال به میدان رفتند امروز تمرین ریکاوری خود را انجام دادند و به استخر و سونا رفتند. بازیکنان ذخیره هم تا دقایقی دیگر در بازی دوستانه به مصاف نفت مسجدسلیمان می روند.

خبر دیگر اینکه محسن خلیلی مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در تمرینات نفت تهران حاضر شد تا به عنوان مربی کارآموز با این تیم به همکاری بپردازد.

صحبت هایی طی روزهای گذشته بین خلیلی و علی دایی انجام شده بود و با توجه به علاقه محسن خلیلی به شروع کار مربی گری با موافقت سرمربی تیم نفت تهران وی به کادرفنی این تیم اضافه شد.

محسن خلیلی در تیم پرسپولیس آقای گل شده و همکاری او با آقای گل فوتبال جهان می تواند در نوع خود جالب باشد.

همچنین محمد دانشگر بازیکن مغضوب تیم فوتبال نفت تهران هم پس از غیبت در تمرینات و اردوی پیش از بازی استقلال با معذرت خواهی به تمرینات این تیم برگشت.

دانشگر که به دلیل اختلاف با مسئولان باشگاه از حضور در اردوی تیم خودداری کرده بود در صحبت با علی دایی اعلام کرده اشتباه کرده و چون فشار زیادی روی او بوده قادر به تمرین کردن نبوده است. وی در این باره گفت به من قول داده بودند مبلغ قراردادم زیاد شده و یکی از بندهای آن هم اصلاح شود اما به آن عمل نشد و در آن شرایط یک تصمیم عجولانه گرفتم و به تمرین نیامدم چون اگر در تمرینات حاضر می شدم احتمال داشت مصدوم شوم.

علی دایی با وجود دلخوری از بازگشت دانشگر استقبال کرده و به او اعلام کرده با توجه به اینکه بازیکن جوانی هستی و می دانم در آن شرایط خاص اشتباه کردی به تمرینات برگرد اما در عین حال نباید این کار را می کردی و کمیته انضباطی باشگاه باید در این مورد تصمیم بگیرد.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]