آلابا: مارتینز بد ترین هم تیمی دنیاست!

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - در حاشیه انجام بازی های کامپیوتری بازیکنان بایرن مونیخ، داوید آلابا، هم تیمی اسپانیایی اش را در فوتبال افتضاح خواند. به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ برای اردو های پیش فصل خود و انجام بازی ها تدارکاتی در آمریکا به سر می برد و وقتی صحبت از داوید آلابا، مدافع-هافبک اتریشی این تیم می شود همه از ...

وبسایت رسمی برنامه نود – در حاشیه انجام بازی های کامپیوتری بازیکنان بایرن مونیخ، داوید آلابا، هم تیمی اسپانیایی اش را در فوتبال افتضاح خواند.

به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ برای اردو های پیش فصل خود و انجام بازی ها تدارکاتی در آمریکا به سر می برد و وقتی صحبت از داوید آلابا، مدافع-هافبک اتریشی این تیم می شود همه از احترام و شور و نشاط او صحبت می کنند و خود او همواره گفته است که سعی می کند یکی از چهره های شناخته شده و تاثیر گذار بایرن در شناساندن باشگاه باشد. به نقل از وب سایت گل، مثلا او پس گردهمایی ای که با هواداران بایرن در ایالات متحده داشت اینگونه صحبت کرد:

من تلاش می کنم یکی از نماد های باشگاه باشم. بسیار سپاسگزاریم به خاطر حمایت هواداران و عشقی که به ما منتقل کردند. ما هم می خواهیم برای آن ها جبران کنیم.

اما زمانی که صحبت از بازی های کامپیوتری و فیفا ۱۷ می شود او چندان با سیاست و رسمی نیست! آلابا در این باره گفت:

ما دیروز به همراه خاوی (مارتینز) فیلیپ (لام) و یولین (گرین) جهت انجام کاری در یکی از مراکز آدیداس بودیم و فیفا بازی کردیم. من و خاوی در یک تیم بودیم. وای خدای من او افتضاح است!

این گردهمایی با حضور چند ستاره موسیقی، چندیدن ستاره ان بی ای و بازیکنان بایرن مونیخ برای اعلام همکاری بایرن مونیخ با شرکت EA Sports بود.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]