آلگری درباره تراکنش ۲۰۰ میلیون یورویی یوونتوس در دو روز: من تعیین کننده قیمت بازیکنان نیستم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - در حالی که طی ساعات آینده احتمالا شاهد دو ترانسفر بزرگ و پر هزینه تاریخ فوتبال خواهیم بود، مکس آلگری پای خود را از پرداخت چنین هزینه های سرسام آوری بیرون می کشد. به گزارش وبسایت نود، بنا بر گمانه زنی ها و شواهد حضور مدیر برنامه های پل پوگبا در تورین که ادعا می شود حامل ...

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالی که طی ساعات آینده احتمالا شاهد دو ترانسفر بزرگ و پر هزینه تاریخ فوتبال خواهیم بود، مکس آلگری پای خود را از پرداخت چنین هزینه های سرسام آوری بیرون می کشد.

به گزارش وبسایت نود، بنا بر گمانه زنی ها و شواهد حضور مدیر برنامه های پل پوگبا در تورین که ادعا می شود حامل پیشنهاد جدید منچستر یونایتد برای خرید پل پوگبا است و همینطور انتقال قریب القوع گونزالو هیگواین از ناپولی به یوونتوس، پنجره نقل و انتقالات سال ۲۰۱۶ شاهد دو معامله گران قیمت در تاریخ فوتبال خواهد بود، معاملاتی که در مجموع بیش از ۲۰۰ میلیون یورو پول را جابجا خواهد کرد. انتقال پوگبا از یوونتوس به منچستر چیزی حدود ۱۲۰ میلیون یورو و انتقال هیگواین از ناپولی به یوونتوس ۹۵ میلیون یورو.

مکس آلگری در خصوص این قیمت ها و انتقالات گفت: «همین طور است که می بینید، من تعیین کننده قیمت بازیکنان نیستم، بازار بها را تعیین می کند. هر بازیکنی قیمتی دارد.»

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]