آلگری: پوگبا روز دوشنبه به تمرینات بازمی‌گردد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - ماسمیلیانو آلگری، سرمربی تیم یوونتوس، می‌گوید دلیلی برای صحبت در مورد جانشینی پوگبا وجود ندارد، چراکه او دوشنبه به تمرینات باشگاه بازخواهد گشت. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود و به نقل از ESPN، پوگبا طبق گزارش‌های متعدد، در شرف انتقال به منچستریونایتد قرار دارد. با این‌حال مربی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی‌ پیش از دیدار ...

وبسایت رسمی برنامه نود – ماسمیلیانو آلگری، سرمربی تیم یوونتوس، می‌گوید دلیلی برای صحبت در مورد جانشینی پوگبا وجود ندارد، چراکه او دوشنبه به تمرینات باشگاه بازخواهد گشت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود و به نقل از ESPN، پوگبا طبق گزارش‌های متعدد، در شرف انتقال به منچستریونایتد قرار دارد. با این‌حال مربی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی‌ پیش از دیدار دوستانه با وست هم در این زمینه می‌گوید:

(سرمربی یونایتد) مورینیو در مورد صحبت نکردن درباره پوگبا درست می‌گوید، چراکه او بازیکن یوونتوس است. من پوگبا را به همراه اورا (برای حضور در تمرینات) فراخوانده‌ام. به همین دلیل او روز دوشنبه در تمرینات ما حاضر خواهد بود. دلیلی ندارد در مورد جانشین او صحبت کنیم. پوگبا بازیکن یوونتوس است.

روز چهارشنبه مورینیو گفته بود یونایتد قطعاً یک بازیکن دیگر به خدمت خواهند گرفت و ابراز امیدواری کرده بود که این اتفاق قبل از بازی اول لیگ برابر بورنموث در روز ۱۴ آگوست اتفاق بیفتد. او در این زمینه به خبرنگاران گفت:

من دوست ندارم در مورد بازیکنان تیم‌های دیگر صحبت کنم. مربیان دیگر این‌طور دوست دارند. آنچه برای من اهمیت دارد، چیزی است که در خانه خودم رخ می‌دهد، نه در خانه همسایه. پوگبا تا زمانی که به‌طور رسمی از یوونتوس برود، بازیکن این تیم خواهد بود.

با این‌حال و بافاصله یک‌هفته‌ای تا شروع لیگ جزیره، مورینیو در مورد زمان‌بندی احتمالی این انتقال می‌گوید:

درواقع، بازار نقل‌وانتقال تابستانی ۳۱ آگوست به پایان می‌رسد، اما فکر می‌کنم باشگاه من همه تلاشش را می‌کند تا روز ۱۴ آگوست، آن را به پایان برساند. بنابراین امیدوارم که هفته آینده لیست بازیکنان ما تکمیل‌شده باشد.

گفتنی است، پوگبا در لیست ۲۳ نفره یوونتوس برای بازی با وست هم قرار نگرفته است.

 1405

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]