آمار استفاده از نسخه های مختلف اندروید منتشر شد؛ لالی پاپ در صدر

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
کمی زودتر از همیشه، گوگل گزارش ماهیانه خود در مورد توزیع نسخه های مختلف اندروید را منتشر کرد. این گزارش نشان می دهد اندروید 6.0 مارشمالو روی 15.2 درصد از دیوایس هایی که طی هفته قبل وارد پلی استور شده اند، نصب بوده. گفتنی است این مقدار در ماه گذشته برابر 13.3 درصد اعلام شده، و بنابراین رشد 14 درصدی ...

کمی زودتر از همیشه، گوگل گزارش ماهیانه خود در مورد توزیع نسخه های مختلف اندروید را منتشر کرد. این گزارش نشان می دهد اندروید ۶٫۰ مارشمالو روی ۱۵٫۲ درصد از دیوایس هایی که طی هفته قبل وارد پلی استور شده اند، نصب بوده. گفتنی است این مقدار در ماه گذشته برابر ۱۳٫۳ درصد اعلام شده، و بنابراین رشد ۱۴ درصدی استفاده از این نسخه از سیستم عامل گوگل را شاهد هستیم.

آمار استفاده از نسخه های مختلف اندروید منتشر شد؛ لالی پاپ در صدر

در این گزارش می بینیم اندروید ۵٫۰ لالی پاپ با ۳۵٫۵ درصد رتبه اول را در اختیار دارد، و این نسخه نیز نسبت به مدت مشابه ماه قبل بر روی دستگاه های بیشتری نصب شده. همچنین در مقام های بعدی اندروید ۴٫۴ KitKat با ۲۹٫۲ درصد و اندروید ۴٫۳-۴٫۱ Jelly Bean را با ۱۶٫۷ درصد قرار گرفته اند.

یکی از نکات جالب توجه در گزارش فوق، این است که اندروید ۲٫۲ Froyo هنوز بر روی ۰٫۱ دیوایس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

انتظار می رود نسخه بعدی سیستم عامل منبع باز گوگل با نام نوقا در انتهای ماه جاری معرفی گردد. همچون همیشه، دیوایس های نکسوس اول از همه به روز رسانی خواهند شد. البته برخی شایعات حاکی از آن هستند که موبایل محبوب نکسوس ۵ این آپدیت را دریافت نخواهد کرد.

The post آمار استفاده از نسخه های مختلف اندروید منتشر شد؛ لالی پاپ در صدر appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]