آنچلوتی: میلان برای همیشه در قلب من خواهد بود

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم بایرن مونیخ پیش از دیدار با تیم سابق خود گفت: همچنان به میلان عشق می ورزم. به گزارش وب سایت نود، کارلو آنچلوتی پیش از دیدار با آث میلان در کمپ تمرینی بایرن در آمریکا گفت: اصلاً نمی توانم این احساس خود را پنهان کنم که روسونری در قلب من جای دارد. در این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم بایرن مونیخ پیش از دیدار با تیم سابق خود گفت: همچنان به میلان عشق می ورزم.

به گزارش وب سایت نود، کارلو آنچلوتی پیش از دیدار با آث میلان در کمپ تمرینی بایرن در آمریکا گفت: اصلاً نمی توانم این احساس خود را پنهان کنم که روسونری در قلب من جای دارد. در این تیم به همه آنچه که می خواستم دست یافتم هم به عنوان مربی و هم به عنوان بازیکن.

این مربی ۵۷ ساله که در فصل جدید هدایت بایرن را بر عهده خواهد داشت، امروز در دیداری دوستانه در شیکاگو به مصاف تیم سابق خود آث میلان خواهد رفت. وی در مورد این بازی به خبرنگاران گفت: همیشه بازی های میلان برای من حس خاصی به دنبال داشته است. میلان سال های زیادی خانه من بوده و در این تیم خاطرات بسیار زیادی دارم. همراه با این تیم توانستم هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی فاتح جام باشگاه های اروپا و لیگ قهرمانان شوم. بنابراین هیچ چیز و هیچ تیمی نمی تواند جای میلان را در قلب من بگیرد.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]