آپدیت جدید تلویزیون های پرچمدار سامسونگ، دامنه داینامیک و وضوح رنگی را افزایش می دهد

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
سامسونگ برنامه دارد آپدیت فرمور جدیدی برای سری تلویزیون های SUHD خود که در سال 2016 به بازار آمده اند عرضه کند که با افزودن گزینه «HDR+» به تنظیمات، رنگ های روشن تر، رنگ مشکی عمیق تر و کنتراست بهبود یافته را با خود به ارمغان می آورد. این آپدیت جدید، نه تنها از محتویات ویدیویی با «دامنه داینامیک بالا» ...

سامسونگ برنامه دارد آپدیت فرمور جدیدی برای سری تلویزیون های SUHD خود که در سال ۲۰۱۶ به بازار آمده اند عرضه کند که با افزودن گزینه «HDR+» به تنظیمات، رنگ های روشن تر، رنگ مشکی عمیق تر و کنتراست بهبود یافته را با خود به ارمغان می آورد. این آپدیت جدید، نه تنها از محتویات ویدیویی با «دامنه داینامیک بالا» که توسط سرویس های چون نت فلیکس، آمازون و یوتوب ارائه می شوند سازگاری دارد، بلکه ویدیوهای معمولی با دامنه داینامیک معمولی را هم بهبود خواهد داد.

به گفته سامسونگ نتیجه این امر، آن خواهد بود که تصاویر شفافیت و وضوح بیشتری نسبت به سابق می یابند و افراد حرفه ای، کنترل بیشتری روی محتوای در حال پخش خواهند داشت. در مقام توضیح باید گفت که دامنه داینامیک بالا سبب خواهد شد تا جزییات بیشتری در سایه های تصویر دیده شود و گاموت رنگی گسترده تری در مقابل دیدگان مخاطب قرار گیرد.

آپدیت جدید تلویزیون های پرچمدار سامسونگ، دامنه داینامیک و وضوح رنگی را افزایش می دهد

ناگفته نماند که تلویزیون های SUHD سامسونگ، از پنل های ۱۰ بیتی بهره می برند و قادر به نمایش میلیون ها رنگ مختلف هستند که اگر منبع ویدیویی از آن رنگ ها پشتیبانی کند، به مراتب از تلویزیون های HD معمولی بیشتر است.

سامسونگ می گوید که قابلیت جدید مورد اشاره به لطف دامنه داینامیک بالا، «تصاویر پنهان موجود در بخش های تاریک محتویات قبلی را نمایان می کند» و در همین حال نرخ کنتراست در صحنه های روشن تر را افزایش می دهد تا جزییات بیشتری دیده شود. این آپدیت فرمور در ماه سپتامبر آتی در دسترس تمام دارندگان تلویزیون های SUHD سامسونگ که در سال ۲۰۱۶ عرضه شده اند قرار می گیرد.

The post آپدیت جدید تلویزیون های پرچمدار سامسونگ، دامنه داینامیک و وضوح رنگی را افزایش می دهد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]