آپوستویوس سرمربی تیم انصاری‌فرد و شجاعی می‌شود

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  آپوستویوس مانتزیوس، سرمربی ۴۶ ساله یونانی هدایت تیم پانیونیوس را در فصل جدید سوپر لیگ یونان بر عهده خواهد گرفت.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مارینوس اوزونیدیس، سرمربی تیم پانیونیوس به احتمال فراوان تا پایان امروز به‌صورت رسمی هدایت تیم المپیاکوس را بر عهده می‌گیرد. باشگاه المپیاکوس آتن پس از برکناری سانچز ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  آپوستویوس مانتزیوس، سرمربی ۴۶ ساله یونانی هدایت تیم پانیونیوس را در فصل جدید سوپر لیگ یونان بر عهده خواهد گرفت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مارینوس اوزونیدیس، سرمربی تیم پانیونیوس به احتمال فراوان تا پایان امروز به‌صورت رسمی هدایت تیم المپیاکوس را بر عهده می‌گیرد.

باشگاه المپیاکوس آتن پس از برکناری سانچز اسپانیایی مذاکراتی را با همتایان همشهری خود در پانیونیوس آغاز کرد تا مارینوس اوزونیدیس را روی نیمکت تیم‌شان بنشانند.

در این میان مدیران باشگاه پانیونیوس با توجه به علاقه‌مندی اوزونیدیس برای مربیگری در پرافتخارترین تیم یونانی تصمیم گرفتند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جانشین وی را معرفی کنند.

آپوستویوس مانتزیوس که سابقه ۱۰ سال بازی در تیم‌های پایه‌ای و بزرگسالان پانیونیوس را دارد، نامزد اصلی سرمربیگری این تیم است. او در فصل ۱۲-۲۰۱۱ نیز سرمربی تیم پانیونیوس بود و پس از آن هدایت تیم‌های اومیلوس، پانتراکیکوس و لوادیاکوس را بر عهده داشته است.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]