ابراهیم‌زاده: تماس ذوب‌آهن را نه تکذیب می‌کنم و نه تأیید

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی پیشین ذوب‌آهن تماس مسئولان این باشگاه اصفهانی برای حضور او به جای یحیی گل‌محمدی را نه تأیید کرد و نه تکذیب.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، منصور ابراهیم زاده در خصوص وضعیت مس کرمان پیش از شروع لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور که از فردا (یکشنبه) به‌صورت رسمی آغاز می‌شود، ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی پیشین ذوب‌آهن تماس مسئولان این باشگاه اصفهانی برای حضور او به جای یحیی گل‌محمدی را نه تأیید کرد و نه تکذیب. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، منصور ابراهیم زاده در خصوص وضعیت مس کرمان پیش از شروع لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور که از فردا (یکشنبه) به‌صورت رسمی آغاز می‌شود، اظهار داشت: تیم ما به‌دلیل تغییرات در مدیریت و کادرفنی نسبت به سایر تیم‌ها زمان کمتری داشت، اما با بازی‌های دوستانه و اردوهای پیش‌فصل که در کرمان و کرج برگزار کردیم نسبتاً به آمادگی خوبی رسیدیم.

سرمربی مس کرمان با بیان اینکه هدف‌گذاری آنها دستیابی به جایگاه مناسب و در نهایت صعود به لیگ برتر است، افزود: تیم‌ها در این فصل نسبت به سایر فصول سرمایه‌گذاری بیشتری انجام داده‌اند و ما می‌دانیم بازی‌های دشوارتری نسبت به فصل قبل پیش‌رو داریم، اما سعی می‌کنیم با بازیکنان جوانی که جذب کردیم و تلفیق آنها با بازیکنان باتجربه، بازی‌های خوبی انجام دهیم و نتایج خوبی بگیریم.

وی در رابطه با کیفیت رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: فعلاً زود است بخواهیم در مورد کیفیت لیگ صحبت کنیم، اما به‌طور کلی تیم‌هایی مانند ذوب‌آهن، استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی که از ثبات بیشتری برخوردار بودند و در فصل نقل‌وانتقالات موفق عمل کرده‌اند، از شانس بیشتری نسبت به سایر تیم‌ها برای موفقیت برخوردارند.

سرمربی پیشین ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: تیم سپاهان هم با تغییراتی که انجام داده است و آوردن قشر جوان و تکیه بر تفکرات سرمربی جوان خود سعی در تغییرات در تیم خود دارد.

ابراهیم‌زاده درباره شایعاتی مبنی بر اینکه در صورت جدایی یحیی گل‌محمدی از ذوب‌آهن احتمالاً او جانشین این مربی می‌شود، گفت: فعلاً تمرکزم روی بازی فرداست و در این مورد صحبت نمی‌کنم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود از سوی مسئولان باشگاه ذوب‌آهن با او تماس گرفته شده است، خاطرنشان کرد: من نه این موضوع را تکذیب می‌کنم و نه تأیید. فعلاً در این مورد صحبت نمی‌کنم تا تمرکزم روی مس کرمان باشد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]