ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت ۷ به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
در حالی که کمتر از یک هفته تا معرفی اسمارت فون گلکسی نوت 7 طی رویداد Unpacked سامسونگ باقی مانده، به نظر می رسد که تمام مشخصات و اطلاعات مربوط به این فبلت پرچمدار به آرامی در حال فاش شدن هستند و کره ای ها دیگر در مراسم خود حرف جدیدی برای گفتن نخواهند داشت. بعد از انتشار تصویری 360 درجه ...

در حالی که کمتر از یک هفته تا معرفی اسمارت فون گلکسی نوت ۷ طی رویداد Unpacked سامسونگ باقی مانده، به نظر می رسد که تمام مشخصات و اطلاعات مربوط به این فبلت پرچمدار به آرامی در حال فاش شدن هستند و کره ای ها دیگر در مراسم خود حرف جدیدی برای گفتن نخواهند داشت.

بعد از انتشار تصویری ۳۶۰ درجه ای از نوت ۷ سامسونگ، حالا وب سایتی فرانسوی، رندرهایی با کیفیت از این اسمارت فون به همراه ابعاد، وزن و قیمت آن را منتشر کرده است. به گزارش این وب سایت، گلکسی نوت ۷ ابعادی معادل ۱۵۳٫۵×۷۳٫۹×۷٫۹ میلی متر خواهد داشت و وزن آن به ۱۶۸ گرم می رسد؛ بنابراین نوت ۷ تقریباً به بزرگی نوت ۵ خواهد بود اما با این تفاوت که به لطف دو لبه خمیده نمایشگرش، شکلی باریک تر به خود گرفته است.

فبلت پرچمدار جدید کره ای ها، اولین عضو خانواده گلکسی نوت خواهد بود که با دریافت گواهی IP68، نسبت به گرد و غبار و آب مقاوم است و مضاف بر این، از اسکنر عنبیه چشم بهره می برد. وب سایت مورد اشاره گفته که نوت ۷ قیمتی نزدیک به ۸۵۰ یورو در فرانسه خواهد داشت که بنابراین، احتمالاً باید منتظر عرضه آن با قیمت ۸۰۰ الی ۸۵۰ دلار در خاک ایالات متحده بود.

گذشته از نوت ۷، گفته می شود که ورژن جدید هدست واقعیت مجازی Gear VR هم طی مراسم Unpacked رونمایی خواهد شد که تصویر آن به همراه تصویر مدل های آبی، نقره ای و مشکی رنگ نوت ۷ در پایین قابل مشاهده است. تقریباً به یقین می توان گفت که تصاویر قرار داده شده، واقعی هستند اما در هر صورت بد نیست که تا مراسم سامسونگ و تایید رسمی کره ای ها منتظر بمانیم.

ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت 7 به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت

The post ابعاد و قیمت فبلت گلکسی نوت ۷ به همراه تصاویر جدیدی از آن لو رفت appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]