اتفاق عجیب در اردوی پرسپولیس/گولچ به باشگاه رفت و دوباره به اردو برگشت

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع خارجی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان اتفاقات عجیبی را در این تیم به‌وجود می‌آورد. به گزارش وبسایت نود ، ساعتی قبل آنتونی گولچ، مدافع چپ پای پرسپولیس که به خواسته و اصرار برانکو ایوانکوویچ با این باشگاه عقد قرارداد کرده بود، اردوی سرخپوشان را ترک کرد و به دفتر باشگاه رفت. حضور یکباره گولچ در دفتر باشگاه، ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع خارجی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان اتفاقات عجیبی را در این تیم به‌وجود می‌آورد.

به گزارش وبسایت نود ، ساعتی قبل آنتونی گولچ، مدافع چپ پای پرسپولیس که به خواسته و اصرار برانکو ایوانکوویچ با این باشگاه عقد قرارداد کرده بود، اردوی سرخپوشان را ترک کرد و به دفتر باشگاه رفت.

حضور یکباره گولچ در دفتر باشگاه، این تصور را به‌وجود آورد که او نیز مانند الکساندر لوبانف به‌دنبال جدایی از پرسپولیس است، اما در اتفاقی عجیب، دوباره به اردوی تیم برگشت.

مدیربرنامه های این بازیکن به خبرنگار تسنیم گفت: گولچ برای دریافت پیش‌قراردادش راهی دفتر باشگاه شده بود و حضورش در باشگاه پرسپولیس هیچ دلیل دیگری نداشت.

همچنین مدیربرنامه‌های این بازیکن با اشاره به شایعه جدایی گولچ افزود: قرار نیست گولچ از پرسپولیس برود. او به برانکو قول داده با تمام وجودش تمرین کند و پس از آنکه مبلغ پیش‌قراردادش را دریافت کرد، حالا با روحیه‌ای بهتر برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کند.

گفتنی است این بازیکن طی هفته گذشته، شرایط بسیار عجیبی را پشت سر گذاشته است. یک روز بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا، خبر رسید که برانکو دیگر علاقه‌ای به همکاری با این بازیکن دو ملیتی استرالیایی – کروات ندارد و به‌همین علت شاید نام این بازیکن را در لیست خروجی خود قرار بدهد. سپس خبرهایی رسید در مورد اینکه گولچ پولی از باشگاه نگرفته و خودش هم بی‌میل نیست از جمع سرخپوشان جدا شود.

زمینه‌های جدایی گولچ از باشگاه مهیا شده بود که این بازیکن به یکباره با انتشار متنی اعلام کرد از باشگاه پرسپولیس جدا نمی‌شود. گولچ امروز هم به دفتر باشگاه رفت و طبق ادعای مدیربرنامه‌هایش، مبلغ پیش‌قرارداد خود را دریافت کرد که با این حساب ادامه حضورش در جمع سرخپوشان قطعی است.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]