احتمال افزایش قیمت بلیت دربی/سرخابی ها نرخ تعیین می کنند؟

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود -  قیمت بلیت‌های لیگ برتر نسبت به سال قبل تغییری نداشته است و این احتمال وجود دارد که تا پایان فصل هم تغییری نداشته باشد.  به گزارش وب سایت نود، البته درآمد بازی‌هایی که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، کاهش پیدا کرده است. بعد از صندلی‌گذاری طبقه دوم آزادی ۲۰هزار نفر از ظرفیت ورزشگاه کاسته شد به ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  قیمت بلیت‌های لیگ برتر نسبت به سال قبل تغییری نداشته است و این احتمال وجود دارد که تا پایان فصل هم تغییری نداشته باشد. 

به گزارش وب سایت نود، البته درآمد بازی‌هایی که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، کاهش پیدا کرده است. بعد از صندلی‌گذاری طبقه دوم آزادی ۲۰هزار نفر از ظرفیت ورزشگاه کاسته شد به همین دلیل درآمد استقلال و پرسپولیس، سازمان لیگ و تیم‌های مهمان از بلیت‌فروشی کاسته می‌شود. دو باشگاه بزرگ تهرانی پس از این اتفاق از سازمان لیگ خواستند تا بلیت‌فروشی فصل جدید را به خود آن‌ها بسپارد اما با این پیشنهاد مخالفت شد. سازمان لیگ تنها پذیرفته بلیت‌فروشی در دربی را به دو تیم بسپارد. بدین ترتیب این دو باشگاه رقم بلیت‌های دربی را تعیین می‌کنند و به دلیل کاهش ظرفیت آزادی احتمال گران‌تر شدن بلیت از سوی استقلال و پرسپولیس زیاد است. انحصار بلیت‌فروشی برای دو باشگاه می‌تواند اتفاقی مثبت باشد تا در آینده حتی برگزاری بازی هم به این دو باشگاه سپرده شود تا در آن صورت اگر هم اتفاقی در ورزشگاه می‌افتد، مسئولیتش بر عهده خود آنها باشد. البته در حال حاضر هم اگر اتفاقی در ورزشگاه رخ دهد با اینکه باشگاه‌ها مسئول برگزاری مسابقه نیستند، پاسخگوی اصلی هستند. 

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]