احتمال برگزاری دیدار شاگردان کی‌روش با ترکیه قوت گرفت

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - کشور لبنان پس از کش و قوس های فراوان با اعلام فیفا به عنوان میزبان دیدارهای سوریه انتخاب شد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، با اعلام فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا سرنوشت میزبانی تیم ملی سوریه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا مشخص شد و این تیم پس از ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کشور لبنان پس از کش و قوس های فراوان با اعلام فیفا به عنوان میزبان دیدارهای سوریه انتخاب شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، با اعلام فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا سرنوشت میزبانی تیم ملی سوریه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا مشخص شد و این تیم پس از کش و قوس های فراوان سرانجام در کشور لبنان از حریفانش میزبانی خواهد کرد.

بر همین اساس امروز در برنامه این رقابت‌ها که فیفا اعلام کرده است، ورزشگاه کمیل شمعون در کشور لبنان به عنوان میزبان دیدار سوریه و کره‌جنوبی از هفته دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شده است.

این در حالی است که هفته گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته گذشته برنامه دو هفته ابتدایی این رقابت‌ها را اعلام کرده بود که خبری از میزبان دیدار سوریه و کره‌جنوبی نبود تا مخالفت اولیه AFC با میزبانی لبنان از دیدارهای سوریه مشخص شود. با این حال پس از رایزنی سوری‌ها با مقامات کنفدراسیون آسیا مبنی بر اینکه فدراسیون سوریه درصدد آن خواهد بود تا مشکلات و کمبودهای امکاناتی در لبنان را رفع کنند، این امر سرانجام محقق شده و لبنان میزبان سوریه شده است.

 البته میزبان دیدارهای بعدی سوریه از جمله دیدار با ایران از هفته پنجم رقابت‌ها هنوز به صورت قطعی اعلام نشده و مشخص نیست اما در صورتی که لبنان همچنان میزبان دیدارهای سوریه باقی بماند، این امر با توجه به برخی مسائل از جمله نزدیکی مکانی با کشور میزبان دیدار تدارکاتی ایران و ترکیه، برگزاری این دیدار را بیش از پیش محقق خواهد کرد تا دو کشور پس از حدود ۵۰ سال یک بار دیگر در جریان یک دیدار تدارکاتی به مصاف هم بروند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]