احتمال حضور مهاجم چهارم در بارسلونا

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - بر اساس نوشته پایگاه خبری fourfourtwo، طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور یک مهاجم جدید در باشگاه بارسلونا به گوش می رسد. به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، شایعات زیادی درباره اضافه شدن مهاجم چهارم به بارسلونا پس از لیونل مسی، نیمار و لوئیس سوارز به گوش می رسد. البته مونیر مهاجم جوان آبی و ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بر اساس نوشته پایگاه خبری fourfourtwo، طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور یک مهاجم جدید در باشگاه بارسلونا به گوش می رسد.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، شایعات زیادی درباره اضافه شدن مهاجم چهارم به بارسلونا پس از لیونل مسی، نیمار و لوئیس سوارز به گوش می رسد. البته مونیر مهاجم جوان آبی و اناری در دو بازی دوستانه اخیر مقابل سلتیک و لستر سیتی توانسته ۳ گل بزند اما آندرس اینیستا کاپیتان بارسلونا تکذیب نکرده که این باشگاه همچنان به دنبال جذب یک مهاجم چهارم کارآمد می باشد.

گفتنی است که بارسلونا در ادامه بازی های تدارکاتی پیش فصل، باید در ورزشگاه ومبلی به مصاف لیورپول رفته و سپس در جام خوان گامپر، میزبان سمپدوریا خواهد بود تا آن فینال به یاد ماندنی جام باشگاه های اروپا در سال ۱۹۹۲ تکرار گردد. در لیست ۲۳ نفره بارسلونا برای دیدار مقابل لیورپول، نام های نه چندان مطرحی همچون داگلاس، کامارا، موییشا و آلفارو نیز به چشم می خورد. نیمار به علت همراهی تیم ملی المپیک برزیل در بازی های المپیک ریو، بزرگ ترین غایب تمرینات بارسلونا محسوب می شود.

۴۴۶۴

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]