احتمال رویایی تیم آزمون و عزت اللهی با شاگردان گواردیولا در لیگ قهرمانان

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال روستوف با صعود به مرحله چهارم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا احتمال دارد با من‌سیتی حریف شود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال روستوف شب گذشته موفق شد با درخشش سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان در بازی برگشت مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برابر اندرلخت به پیروزی برسد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم فوتبال روستوف با صعود به مرحله چهارم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا احتمال دارد با من‌سیتی حریف شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال روستوف شب گذشته موفق شد با درخشش سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان در بازی برگشت مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برابر اندرلخت به پیروزی برسد به مرحله بعد صعود کند.

این دیدار در بازی رفت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسیده بود و در دیدار برگشت یاران آزمون و عزت اللهی موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر حریف بلژیکی خود را شکست دهند.

با توجه به اینکه روستوف در جمع تیم‌های امتیاز پایین در لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد و جزو تیم‌های سیدبندی نشده است امکان دارد در مرحله چهارم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا با یکی از تیم‌های قدرتمند منچستر سیتی، پورتو، ویا رئال، آژاکس، مونشن گلادباخ حریف شود.

زمان قرعه‌کشی دور چهارم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا فردا(۱۵ مرداد) در شهر نیون سوئیس ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]