احمدی با سپاهان توافق مالی نکرد/ رفیق محرم رفتنی شد!

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع با سابقه تیم فوتبال سپاهان برای فصل جدید با این تیم توافق مالی نکرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی احمدی مدافع تیم فوتبال سپاهان که در تمرینات پیش‌فصل این تیم از ابتدا حضور داشت در حالی که امروز رقابت‌های لیگ برتر آغاز می‌شود با زردپوشان اصفهانی توافق مالی نکرد تا ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع با سابقه تیم فوتبال سپاهان برای فصل جدید با این تیم توافق مالی نکرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی احمدی مدافع تیم فوتبال سپاهان که در تمرینات پیش‌فصل این تیم از ابتدا حضور داشت در حالی که امروز رقابت‌های لیگ برتر آغاز می‌شود با زردپوشان اصفهانی توافق مالی نکرد تا از این تیم رفتنی شود.

احمدی از دوستان صمیمی محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان به شمار می‌رود و فصل گذشته نیز شایعات حاکی از آن بود که با کنار گذاشته شدن این مدافع از فهرست حسین فرکی برای فصل پانزدهم لیگ برتر، نویدکیا از این تیم قهر کرده و همین موضوع سال گذشته جرقه مشکلات فصل پیش تیم مطرح اصفهانی را زد.

حالا باید امسال صبر کرد و منتظر ماند تا مشخص شود با عدم توافق مالی و به نوعی کنار گذاشتن محترمانه احمدی، واکنش محرم نویدکیا که به عنوان یکی از آخرین بازیکنان به اردوی سپاهان اضافه شد به این ماجرا چیست؟

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]