اختصاصی/ بند عجیب قرارداد رضاییان؛ اعتبار قراردادش منوط به صدور ITC است!

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - از باشگاه ریزه اسپور ترکیه اخبار عجیبی به گوش می رسد و این باشگاه تاکنون برای صدور ITC رامین رضاییان مدافع سابق پرسپولیس اقدامی انجام نداده است. به گزارش وبسایت نود، در حالی که در فوتبال ایران همه نگران وضعیت قرارداد مهدی طارمی هستند، باشگاه ترکیه ای ریزه اسپور 20 روز پس از امضای قرارداد نه تنها ...

وبسایت رسمی برنامه نود – از باشگاه ریزه اسپور ترکیه اخبار عجیبی به گوش می رسد و این باشگاه تاکنون برای صدور ITC رامین رضاییان مدافع سابق پرسپولیس اقدامی انجام نداده است.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که در فوتبال ایران همه نگران وضعیت قرارداد مهدی طارمی هستند، باشگاه ترکیه ای ریزه اسپور ۲۰ روز پس از امضای قرارداد نه تنها برای صدور ITC این مهاجم اقدامی انجام نداده بلکه برای رضاییان هم تاکنون درخواستی نفرستاده است.

براساس اطلاع خبرنگار نود نکته مهم تری که در قرارداد رامین رضاییان وجود دارد این است که اعتبار قرارداد این بازیکن با ریزه اسپور منوط به صدور ITC است و در صورتی که این اتفاق نیفتد قرارداد او با ریزه اسپور هیچ اعتباری ندارد.

به این ترتیب رضاییان در مخمصه بزرگی افتاده و در صورتی که ITC او صادر نشود کار به طرح دعوی در فیفا می کشد و آنجاست که ریزه اسپور باید تصمیم بگیرد برای حفظ این بازیکن ایرانی پیگیری کند یا از خیر او بگذرد و با توجه به بندی که در قرارداد این بازیکن وجود دارد قراردادش را فسخ شده تلقی کند. از طرفی گفته می شود این باشگاه با گنجاندن این بند در قرارداد قصد ارزیابی عملکرد فنی رضاییان را دارد و در صورتی که از او رضایت کامل نداشت می تواند وی را به راحتی از ترکیب خود کنار بگذارد.

این خبر بسیار بدی برای مدافع سابق قرمزپوشان است، در این صورت رضاییان که به دلیل پر بودن لیست پرسپولیس امکان بازگشت به ترکیب این تیم را هم ندارد، برای انتقال به یک تیم جدید حداقل باید یک نیم فصل بیرون بماند.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]