اختصاصی/ دراگان اسکوچیچ گزینه اصلی جانشینی گل محمدی در ذوب آهن

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود -   با جدایی قریب الوقوع یحیی گل محمدی از تیم فوتبال ذوب آهن اصلی ترین گزینه جانشینی این مربی برای هدایت تیم اصفهانی مشخص شد. به گزارش وبسایت نود، سعید آذری مدیرعامل و یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درپی اختلافات به وجود آمده به بن بست رسیده اند و جدایی گل محمدی از تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود –   با جدایی قریب الوقوع یحیی گل محمدی از تیم فوتبال ذوب آهن اصلی ترین گزینه جانشینی این مربی برای هدایت تیم اصفهانی مشخص شد.

به گزارش وبسایت نود، سعید آذری مدیرعامل و یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درپی اختلافات به وجود آمده به بن بست رسیده اند و جدایی گل محمدی از تیم فوتبال ذوب آهن تقریبا قطعی است.

بر همین اساس سایت برنامه نود اطلاع کسب کرده دراگان اسکوچیچ اصلی ترین گزینه باشگاه ذوب آهن برای انتخاب به عنوان جانشین گل محمدی است.

مسئولان تیم فوتبال ذوب آهن پیش از شروع فصل هم به دنبال جذب اسکوچیچ بودند و مذاکراتی با این مربی انجام داده بودند.

گل محمدی به خاطر حضور ذوب آهن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و فینال جام حذفی حاضر به مذاکره با تیم های خواهانش سایپا و فولاد نشد و پس از آن ذوب آهن، نفت تهران و صبا تنها تیم های بدون مربی بودند که نفت و صبا تیم های بلاتکلیف بوده و به این ترتیب گل محمدی حاضر شد با کاهش مبلغ قراردادش با ذوب آهن قرارداد ببندد.

در همان مقطع ذوب آهن مذاکراتی را با اسکوچیچ انجام داده بود اما در نهایت گل محمدی در ذوب آهن ماندگار شد تا امروز که اسکوچیچ دوباره تبدیل به اصلی ترین گزینه هدایت ذوب آهن شده است.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]