اختصاصی دیجیاتو: اولین جعبه گشایی از گلکسی نوت ۷ در ایران

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
امروز کمپانی سامسونگ در مراسمی باشکوه از جدیدترین فبلت پرچمدارش با عنوان گلکسی نوت ۷ پرده برداشت. دستگاهی که حالا از استاندارد IP68 بهره می برد و در برابر آب و گرد و غبار مقاوم شده، دوربینی مشابه گلکسی اس ۷ را در خود جای داده، باتری قدرتمند تر نسبت به نمونه ی پیشین را به همراه دارد، کارایی استایلوس ...

امروز کمپانی سامسونگ در مراسمی باشکوه از جدیدترین فبلت پرچمدارش با عنوان گلکسی نوت ۷ پرده برداشت. دستگاهی که حالا از استاندارد IP68 بهره می برد و در برابر آب و گرد و غبار مقاوم شده، دوربینی مشابه گلکسی اس ۷ را در خود جای داده، باتری قدرتمند تر نسبت به نمونه ی پیشین را به همراه دارد، کارایی استایلوس آن بهبود یافته و توان پردازشی اش هم مطابق انتظارات افزایش پیدا کرده است.

در همین راستا و مطابق وعده ی پیشین خود اکنون نگاهی اختصاصی داریم به این محصول و برای نخستین بار در ایران طی ویدئوی از آن جعبه گشایی به عمل آورده ایم. ناگفته نماند که قرار بود آنباکس و گپ و گفت مرتبط به گلکسی نوت ۷ را به صورت زنده تقدیم شما مخاطبین عزیز کنیم ولی به خاطر برخی از مشکلات مجبور شدیم در نهایت آن را به شکل ضبط شده تهیه نماییم.

اکنون از شما دعوت می کنیم تا این ویدئو را مشاهده نمایید.

The post اختصاصی دیجیاتو: اولین جعبه گشایی از گلکسی نوت ۷ در ایران appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]