اختصاصی / مشکل حل شد؛ با رضایت پرسپولیس کارت بازی کنعانی صادر شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - کارت بازی مدافع جدید تیم فوتبال استقلال صادر شد و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در هفته اول رقابت های لیگ برتر ندارد. به گزارش وبسایت نود، پس از مذاکرات مسئولان باشگاه استقلال و موافقت باشگاه پرسپولیس کارت بازی محمدحسین کنعانی زادگان امروز توسط سازمان لیگ صادر شد و این بازیکن می تواند از هفته اول ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کارت بازی مدافع جدید تیم فوتبال استقلال صادر شد و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در هفته اول رقابت های لیگ برتر ندارد.

به گزارش وبسایت نود، پس از مذاکرات مسئولان باشگاه استقلال و موافقت باشگاه پرسپولیس کارت بازی محمدحسین کنعانی زادگان امروز توسط سازمان لیگ صادر شد و این بازیکن می تواند از هفته اول برای تیمش به میدان برود.

 باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از بازی کنعانی تا دیروز شکایتی ارائه نکرده بود و تنها نامه ای به فدراسیون فوتبال برای استعلام ارسال کرده و خواهان بررسی موضوع شده بود.

روز گذشته قرار بود باشگاه پرسپولیس شکایت خود درباره کنعانی را به کمیته انضباطی ارائه کند که جهانیان عضو هیئت مدیره استقلال و مشاور وزیر ورزش جلسه ای با طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزار کرده و با توافق انجام شده جلوی این شکایت را گرفت.

باشگاه پرسپولیس مدعی شده برانکو نیازی به کنعانی نداشته از طرفی قول پیگیری وضعیت این بازیکن و طلب مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان از باشگاه استقلال را داده بودند که به نظر می رسد با توجه به روابط نزدیکان وزیر ورزش این مسئله به صورت مصلحت آمیز حل شده و پولی بین دو باشگاه رد و بدل نشده است.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]