ادر از فرانسوی ها عذرخواهی کرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال دو هفته پس از اتمام رقابت های یورو 2016 که به قهرمانی این تیم انجامید، از هواداران تیم میزبان عذرخواهی کرد. به گزارش سایت نود، ادر مهاجم 28 ساله پرتغالی در فینال یورو برابر فرانسه تک گل تیمش را در وقت های اضافی بازی به ثمر رساند و باعث قهرمانی تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال دو هفته پس از اتمام رقابت های یورو ۲۰۱۶ که به قهرمانی این تیم انجامید، از هواداران تیم میزبان عذرخواهی کرد.

به گزارش سایت نود، ادر مهاجم ۲۸ ساله پرتغالی در فینال یورو برابر فرانسه تک گل تیمش را در وقت های اضافی بازی به ثمر رساند و باعث قهرمانی تیم کشورش شد.

مهاجم سابق سوانسی که در این فصل برای لیل فرانسه توپ خواهد زد، در گفتگو با وب سایت باشگاه لیل گفت: برای مردم فرانسه متأسفم اما این قهرمانی خیلی برای ما لذت بخش بود. من خیلی خوشحالم؛ اینکه قهرمان اروپا باشی حس بسیار فوق العاده ای است. اینکه برای نخستین بار قهرمان یورو شدیم می تواند حس شگفت انگیزی برای کشورمان باشد و همه مردم سرزمین من خوشحال هستند.

ادر که با قراردادی دائمی راهی لیل فرانسه شده، در پایان گفت: دلم می خواهد آنچه را که در تیم ملی انجام دادم در تیم باشگاهی خودم هم اجراء کرده و مثل بازی های تیم ملی که گل تاریخی به ثمر رساندم، در این تیم هم تاریخ ساز شوم.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]