ادعای نایب رییس اقتصادی بارسلونا: نیمار را با ۲۰ میلیون یورو خریدیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - نایب رییس اقتصادی باشگاه بارسلونا رقم واقعی انتقال نیمار را فاش کرد. به گزارش وبسایت نود، سوسانا مونخه در بخشی از نشست خبری که امروز برگزار شد درباره رقم واقعی انتقال جنجالی نیمار که در سال 2013 بنا بر گزارش ها با 57 میلیون یورو به بارسلونا پیوست به خبرنگاران گفت:"جذب نیمار یک خرید استثنایی بود ...

وبسایت رسمی برنامه نود – نایب رییس اقتصادی باشگاه بارسلونا رقم واقعی انتقال نیمار را فاش کرد.

به گزارش وبسایت نود، سوسانا مونخه در بخشی از نشست خبری که امروز برگزار شد درباره رقم واقعی انتقال جنجالی نیمار که در سال ۲۰۱۳ بنا بر گزارش ها با ۵۷ میلیون یورو به بارسلونا پیوست به خبرنگاران گفت:”جذب نیمار یک خرید استثنایی بود چون در مورد نامزد تصاحب توپ طلا که پتانسیل زیادی دارد صحبت می کنیم. همچنین می خواهم به نیمار بابت انتخاب بارسلونا تبریک بگویم. همه می دانیم که از باشگاه های زیادی پیشنهاد داشت.

من با ارقامی که درباره انتقال نیمار در گذشته مطرح شده موافق نیستم. نمی دانم رقم ۸۶ میلیون یورو از کجا آمده است. انتقال نیمار برای بارسا با در نظر گرفتن اینکه ۴۰ میلیون آن جزو حقوقش محسوب می شود برای بارسا تنها ۱۹٫۳ میلیون یورو تمام شد که دو میلیون آن در صورتی که این بازیکن توپ طلا را تصاحب کند به سانتوس پرداخت خواهد شد. با احتساب آن ۴۰ میلیون نیمار در این سال ها پس از کسر مالیات سالی ۱۲ میلیون یورو دستمزد دریافت می کرد.”

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]