استقبال سپاهان از بازگشت علی کریمی/ دیناموزاگرب مبلغ رضایت‌نامه را پرداخت نکرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - رییس هیات مدیره سپاهان می‌گوید اگر دیناموزاگرب کرواسی مبلغ ۳۰۰ هزار دلاری رضایت‌نامه علی کریمی را پرداخت نکند این بازیکن به سپاهان باز می‌گردد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، منوچهر نیکفر درباره اینکه گفته می‌شود دیناموزاگرب کرواسی رضایت‌نامه علی کریمی را به سپاهان پرداخت نکرد و او در این صورت به سپاهان ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس هیات مدیره سپاهان می‌گوید اگر دیناموزاگرب کرواسی مبلغ ۳۰۰ هزار دلاری رضایت‌نامه علی کریمی را پرداخت نکند این بازیکن به سپاهان باز می‌گردد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، منوچهر نیکفر درباره اینکه گفته می‌شود دیناموزاگرب کرواسی رضایت‌نامه علی کریمی را به سپاهان پرداخت نکرد و او در این صورت به سپاهان باز می‌گردد، اظهار کرد: طبق توافق باشگاه سپاهان و دیناموزاگرب، این باشگاه کروات باید ۳۰۰ هزار دلار به ما پرداخت کند. اگر دیناموزاگرب این پول را پرداخت نکند ما هم ITC علی کریمی را صادر نمی‌کنیم.

او اضافه کرد: ما نمی‌خواهیم برای کریمی دردسر یا مشکل ایجاد کنیم اما این توافق میان دو طرف است. ما به آنها زمان داده‌ایم و پرداخت نشدن رضایت‌نامه به نفع ما نیست. اگر رضایت‌نامه پرداخت نشود کریمی به سپاهان باز می‌گردد و ما هم از آن استقبال می‌کنیم. کریمی در سپاهان بزرگ شده و اینجا خانه اوست.

رییس هیات مدیره سپاهان درباره عقد قرارداد با احسان حاج صفی، گفت: او بازیکن ما بود و در سپاهان پرورش یافته است. با وجود درخواستی که باشگاه‌های دیگر به احسان داده بودند احسان سپاهان را انتخاب کرد و ما هم امیدواریم فصل موفقی را داشته باشیم.

رییس هیات مدیره سپاهان گفت: حرکت باشگاه و ویسی به سمت جوانگرایی و معرفی استعدادها و موفقیت در فوتبال کشور است و با همین تفکر پیش می‌رویم. چهار ضلع مدیریت، هواداران، بازیکنان و کادرفنی هم با هماهنگی این کار را انجام می‌دهند.

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]