استقلال یک- صنعت نفت آبادان ۲ / برد دراماتیک نفت مقابل شاگردان منصوریان

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال تهران در روزی که حمایت تماشاگرانش را هم همراه داشت مقابل نفت آبادان مغلوب شد تا روند ناکامی های این تیم در لیگ شانزدهم ادامه داشته باشد.به گزارش وب سایت نود، استقلال با پشت سر گذاشتن محرومیت تماشاگرانش، در این دیدار میزبان نفت آبادان بود. بیش از 50 هزار تماشاگر این بازی را از ...

وبسایت رسمی برنامه نود – استقلال تهران در روزی که حمایت تماشاگرانش را هم همراه داشت مقابل نفت آبادان مغلوب شد تا روند ناکامی های این تیم در لیگ شانزدهم ادامه داشته باشد.

به گزارش وب سایت نود، استقلال با پشت سر گذاشتن محرومیت تماشاگرانش، در این دیدار میزبان نفت آبادان بود. بیش از ۵۰ هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک نظاره گر بودند.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، هرایر مگویان، رابسون، غفوری، یعقوب کریمی(۷۰- میلاد زکی پور)، بختیار رحمانی، جابر انصاری، علی قربانی(۷۴- آرش افشین)،، کاوه رضایی، خسرو حیدری(۸۲- فرشید اسماعیلی) و امید ابراهیمی

 ترکیب صنعت نفت آبادان: حسن هوری، علی عبداله‌زاده، حسین بغلانی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی(۷۷- میلاد جهانی)، محمدرضا پورمحمد، محمدزبیر نیک‌نفس، حکیم نصاری، گویی هیان کیم، امیر زلیکانی(۸۴- رضا نوروزی)، و محمد شادکام

 

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۶: نفوذ بازیکنان نفت از جناح راست با ارسال هافبک این تیم و ضربه سر مهاجم سرزن نفت همراه بود که توپ این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

 دقیقه ۱۲: پاس عمقی و پشت دفاع بازیکنان استقلال برای خسرو حیدری که در موقعیت تک به تک با هوری قرار داشت پس از برخورد هوری و حیدری توسط گلر راهی کرنر شد.

دقیقه ۱۵: ارسال خسرو حیدری که از جناح چپ نفوذ کرده بود با ضربه سر مهاجم استقلال و واکنش به موقع هوری راهی کرنر شد.

 دقیقه ۳۳: پاس عرضی به جابر انصاری پشت محوطه جریمه صنعت نفت با شوت این بازیکن همراه بود که توپ پس از برخورد با انگشتان هوری با اختلاف کمی از کنار دروازه به کرنر رفت.

 دقیقه ۳۸: حملات پرفشار استقلالی ها روی دروازه نفت در حالی که جابر انصاری در برگشت توپ را برای مهاجمان استقلال دوباره تبدیل به موقعیت کرد با اختلاف ناچیز از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

 

 

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۴۹: خطای روی داده روی کاوه رضایی چسبیذه به محوطه جریمه نفت، با اعلام ضربه ایستگاهی به سود استقلال همراه بود که توپ ارسالی حیدری با ضربه سر ابراهیمی و برخورد به سر دفاع نفت به کرنر رفت.

دقیقه ۵۰: ارسال یعقوب کریمی از جناح چپ با ضربه سر علی قربانی همراه بود که توپ با اختلافی بسیار ناچیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: خطای بازیکن کره ای نفت روی کاوه رضایی، از دید داور دور نماند و یک ضربه ایستگاهی نصیب بازیکنان استقلال شد که امید ابراهیمی پشت توپ ایستاد و با ضربه او توپ از کنار دروازه هوری به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷: حسین بغلانی ( کارت زرد)

دقیقه ۶۲: کرنر ارسالی حیدری از جناح راست با ضربه امید ابراهیمی و واکنش به موقع هوری همراه شد.

دقیقه ۶۵: گویی هیان کیم (کارت زرد)

دقیقه ۶۶ ( گل اول استقلال) : ارسال کریمی از جناح چپ روی سر بختیار رحمانی در ادامه به علی قربانی رسید که این بازیکن گل اول استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۲:  پاس عمقی به کاوه رضایی او را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد که ضربه این بازیکن در شرایطی که حسن هوری هم در این موقعیت جا ماند، در لحظه آخر توسط بغلانی وارد دروازه نشد.

 دقیقه ۸۱: روی کار تیمی بازیکنان استقلال، کاوه رضایی صاحب فرصت گلزنی شد که ضربه خوب این بازیکن با واکنش هوری در لحظه آخر مهار شد.

دقیقه ۸۵: ارسال حیدری از راست مقابل پای هوری به بختیار رحمانی رسید که ضربه او توسط دفاع مهار شد.

دقیقه۸۶ ( گل اول نفت): رضا نوروزی تعویض طلایی دست نشان لحظاتی پس از ورود روی جا ماندن دفاع استقلال گل اول نفت را به ثمر رساند.

 دقیقه ۹۲(گل دوم نفت):  اعلام پنالتی برای نفت آبادان که این توپ را بغلانی تبدیل به گل کرد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]