اسدی: باید شکست فصل قبل مقابل پرسپولیس را جبران کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع میانی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: فصل گذشته شکست سنگینی مقابل پرسپولیس خوردیم و امیدوارم در بازی این هفته آن را جبران کنیم.به گزارش وبسایت نود ، مرتضی اسدی در مورد شروع نه‌چندان خوب گسترش فولاد در لیگ برتر شانزدهم گفت: من موافق این موضوع نیستم، چون خیلی از تیم‌ها لیگ برتر را خوب شروع ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع میانی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: فصل گذشته شکست سنگینی مقابل پرسپولیس خوردیم و امیدوارم در بازی این هفته آن را جبران کنیم.

به گزارش وبسایت نود ، مرتضی اسدی در مورد شروع نه‌چندان خوب گسترش فولاد در لیگ برتر شانزدهم گفت: من موافق این موضوع نیستم، چون خیلی از تیم‌ها لیگ برتر را خوب شروع نکرده‌اند. خیلی از تیم‌ها شبیه هم نتیجه گرفتند، این تیم‌ها یا به پیروزی نرسیدند یا حتی هیچ گلی هم به‌ثمر نرساندند. البته ما تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و پتانسیل بالایی داریم. مطرح شدن این حرف‌ها هم به این دلیل بوده که ما امسال بازیکنان خوبی داریم و طبیعتاً انتظارها از گسترش فولاد بالاست.

وی ادامه داد: تیم‌های فراز کمالوند طوری بدنسازی می‌کنند که معمولاً بدن‌های بازیکنان در دو سه بازی ابتدایی اُفت می‌کند. مطمئن باشید ما بازی به بازی بهتر خواهیم شد و در مسابقات آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت. برای بازی با پرسپولیس نیز انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم از این بازی استارت پیروزی‌های‌مان را بزنیم.

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد در خاتمه تصریح کرد: پرسپولیس تیمی خوب و حتی قوی‌تر از فصل گذشته شده است. ما فصل گذشته شکست سنگینی مقابل پرسپولیس خوردیم و با چهار گل بازی را واگذار کردیم. باید آن شکست ۴ بر ۲ را جبران کنیم. امیدوارم در نهایت سه امتیاز را بگیریم. مطمئناً فقط برای برد بازی خواهیم کرد و حتی به فکر مساوی هم نخواهیم بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]