اسکولز: پوگبا به خاطر پول از یونایتد رفت/ او ارزش پولی که برایش پرداخت می‌شود را ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره منچستریونایتد اعتقاد دارد پل پوگبا ارزش پولی که منچستریونایتد می خواهد برای خرید دوباره او پرداخت کند را ندارد. به گزارش وبسایت نود، پل اسکولز در جدیدترین مصاحبه خودش درباره اخبار بازگشت پل پوگبا به منچستریونایتد در گران ترین انتقال تاریخ گفته:"پوگبا بازیکن جوان بسیار با استعدادی بود، من با او بازی کردم و می ...

وبسایت رسمی برنامه نود – اسطوره منچستریونایتد اعتقاد دارد پل پوگبا ارزش پولی که منچستریونایتد می خواهد برای خرید دوباره او پرداخت کند را ندارد.

به گزارش وبسایت نود، پل اسکولز در جدیدترین مصاحبه خودش درباره اخبار بازگشت پل پوگبا به منچستریونایتد در گران ترین انتقال تاریخ گفته:”پوگبا بازیکن جوان بسیار با استعدادی بود، من با او بازی کردم و می دانستم چه بازیکن خوبی است. یک یا دو بار برای تیم اول بازی کرد اما تا آنجایی که من می دانم پول زیادی با توجه به سنش از باشگاه طلب کرده بود.

البته که در یوونتوس موفق بوده و افتخارات زیادی کسب کرده است. مطمئنا نسبت به چند سال پیش پیشرفت کرده است. اما برای اینکه بازیکنی ۸۶ میلیون پوندی شود باید خیلی بیشتر از این ها پیشرفت کند.

فکر نمی کنم پوگبا به هیچ عنوان ۸۶ میلیون پوند ارزش داشته باشد. برای همچین پولی شما بازیکنی می خواهید که مثل رونالدو یا مسی در هر فصل ۵۰ گل بثمر برساند. پوگبا اصلا ارزش پرداخت چنین پولی را ندارد.”

۲۰۳۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]