اطلاعیه سایت نود درباره تغییرات در مسابقه پیش بینی لیگ برتر

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  مسابقه پیش بینی مسابقات لیگ برتر سایت نود، دچار تغییراتی خواهد شد. به گزارش سایت نود، این تغییرات از نظر تغییر قوانین پیش بینی و یا تغییر امتیازهای پیش بینی بازی ها نیست. بلکه قرار است پیش بینی سایت و اپلیکیشن پیش بینی نود با هم ادغام شود. این اتفاق روز شنبه 16 مرداد می افتد و ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مسابقه پیش بینی مسابقات لیگ برتر سایت نود، دچار تغییراتی خواهد شد.

به گزارش سایت نود، این تغییرات از نظر تغییر قوانین پیش بینی و یا تغییر امتیازهای پیش بینی بازی ها نیست. بلکه قرار است پیش بینی سایت و اپلیکیشن پیش بینی نود با هم ادغام شود.

این اتفاق روز شنبه ۱۶ مرداد می افتد و به همین دلیل شما کابران سایت می توانید سه بازی روز جمعه را در سایت نود پیش بینی کنید اما از روز شنبه که پیش بینی سایت و اپلیکیشن یکی می شود شرکت در مسابقه پیش بینی سایت و اپلیکیشن نود با معیار شماره تلفن همراه یکسان سازی خواهد شد.

در واقع هم در اپلیکیشن و هم در سایت نود، شماره تلفن همراهی که وارد شده شناسایی می شود و هر شماره تلفن همراه فقط یک بار می تواند در مسابقه پیش بینی شرکت کند.

درباره امتیازهای دو هفته گذشته و سه بازی روز جمعه ۱۵ مرداد، پس از یکسان سازی شماره های تلفن همراه، کسانی که هم در مسابقه پیش بینی سایت و هم در مسابقه اپلیکیشن با یک شماره تلفن همراه شرکت کرده اند، بیشترین امتیاز هر دو مسابقه ملاک خواهد بود و امتیاز کمتر حذف خواهد شد.

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]