اطلاعیه سایت نود درباره مسابقه پیش بینی لیگ برتر

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - باتوجه به سوالات و پیگیری های کاربران سایت و اپلیکیشن نود درباره مسابقه پیش بینی لیگ برتر، برنامه نود در این باره اطلاعیه ای به این شرح صادر کرد. به گزارش وب سایت نود، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: برای راحتی علاقمندان به پیش بینی بازی های لیگ برتر شرکت کنندگان می توانند هم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باتوجه به سوالات و پیگیری های کاربران سایت و اپلیکیشن نود درباره مسابقه پیش بینی لیگ برتر، برنامه نود در این باره اطلاعیه ای به این شرح صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: برای راحتی علاقمندان به پیش بینی بازی های لیگ برتر شرکت کنندگان می توانند هم از طریق سایت نود و هم از طریق اپلیکیشن پیش بینی برنامه نود بازی های لیگ را پیش بینی کنند. توجه داشته باشید که هر هفته کافی است از یکی از دو روش(سایت یا اپلیکیشن) که راحت تر هستید بازی های را پیش بینی کنید.

رتبه هفتگی و نهایی شما براساس کل شرکت کنندگان در پیش بینی چه از طریق اپلیکیشن و چه از طریق سایت نود محاسبه می شود.

در صورتی که برای هفته اول هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت نود بازی ها را پیش بینی کرده اید نگران نباشید از هفته آینده براساس شماره تلفن همراه خود شناسایی می شوید و امتیاز هفته اول شما هم محاسبه خواهد شد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]