المپیک ۲۰۱۶ ریو؛ اولین تمرین تیم ملی والیبال در سالن اصلی برگزار شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای تیم ملی والیبال کشورمان بعد از اتمام اردوی مشترک و دو دیدار تدارکاتی که با تیم ملی برزیل و در کمپ تمرینی این کشور داشتند با ورود به دهکده بازی‌ها تمرینات اختصاصی خود را از سر گرفتند. به گزارش سایت نود، اعضای تیم ملی والیبال کشورمان بعد از اتمام اردوی مشترک و دو دیدار تدارکاتی که با ...

وبسایت رسمی برنامه نود – اعضای تیم ملی والیبال کشورمان بعد از اتمام اردوی مشترک و دو دیدار تدارکاتی که با تیم ملی برزیل و در کمپ تمرینی این کشور داشتند با ورود به دهکده بازی‌ها تمرینات اختصاصی خود را از سر گرفتند.

به گزارش سایت نود، اعضای تیم ملی والیبال کشورمان بعد از اتمام اردوی مشترک و دو دیدار تدارکاتی که با تیم ملی برزیل و در کمپ تمرینی این کشور داشتند با ورود به دهکده بازیها تمرینات اختصاصی خود را از سر گرفتند.

امروز چهارمین مرحله تمرین این تیم که اولین مرحله تمرین در سالن اصلی مسابقات است زیر نظر لوزانو و کادر فنی این تیم پیگیری شد.

افشاردوست دبیر کل فدراسیون والیبال و مدیر فنی تیمهای ملی در خصوص تمرینات امروز والیبالیست ها گفت: بعد از اتمام اردو و بازی دوستانه ای که با تیم ملی والیبال و در کمپ تمرینی این تیم داشتیم ٣ جلسه تمرین با وزنه و ٣ جلسه تمرین با توپ را در سالن تمرینی بازها پشت سر گذاشته ایم.
وی ادامه داد: امروز چهارمین مرحله تمرین با توپ والیبالیست ها زیر نظر کادر فنی تیم ملی در سالن اصلی مسابقات پیگیری شد که اولین حضور اعضای تیم در این سالن بود.

شرایط ملی پرشان خوب است و به دلیل حضور زودهنگام در برزیل تقریبا تمام اعضای تیم با سیستم اختلاف ساعت و شرایط آب و هوایی این شهر هماهنگ شده اند و مشکل خاصی به چشم نمی خورد. خوشبختانه هیچگونه آسیب دیدگی جدیدی در بین ملی پوشان نیست و تنها مصدومیت های کهنه برخی ملی پوشان را شاهدیم که پزشک تیم موارد لازم را در این خصوص پیگیری و بررسی می کند.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]