المپیک ۲۰۱۶ ریو؛ حذف زودهنگام نماینده تنیس روی میز ایران

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - بانوی پینگ‌پنگ‌باز کشورمان در دومین حضورش در المپیک باز هم از صعود به مرحله دوم باز ماند. به گزارش سایت نود، در ادامه روز نخست بازی‌های المپیک 2016 ریو، ندا شهسواری در رشته تنیس روی میز به مصاف «الکساندرا پریوالووا» از بلاروس رفت و مقابل نفر 93 رنکینگ جهانی با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و حذفی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بانوی پینگ‌پنگ‌باز کشورمان در دومین حضورش در المپیک باز هم از صعود به مرحله دوم باز ماند.

به گزارش سایت نود، در ادامه روز نخست بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، ندا شهسواری در رشته تنیس روی میز به مصاف «الکساندرا پریوالووا» از بلاروس رفت و مقابل نفر ۹۳ رنکینگ جهانی با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و حذفی زودهنگام را تجربه کرد.

شهسواری که در آخرین رنکینگ جهانی در رده ۲۸۲ قرار داشت، در این دیدار که از دور اول مسابقات در جدول اصلی برگزار شد، در ست‌های اول و دوم با نتایج مشابه ۱۱ بر ۸ مغلوب شد اما در ست‌های سوم و چهارم با همین نتایج به پیروزی رسید.

نماینده کشورمان در ست پنجم باز هم ۱۱ بر ۸ باخت اما یک‌ بار دیگر عقب افتادگی‌اش را جبران کرد و در ست ششم ۱۱ بر ۴ برنده شد تا کار به ست هفتم کشیده شود.

در ست هفتم تجربه بالای پریوالووا باعث برتری ۱۱ بر ۵ این پینگ‌پنگ‌باز بلاروسی شد تا شهسواری با وجود ارائه یک بازی نزدیک، بازنده این میدان شود.

بانوی پینگ‌پنگ‌باز کشورمان در المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز حضور داشت و در آن بازی‌ها نیز با قبول شکست در نخستین دیدار، حذف شده بود.

شکست امشب شهسواری در حالی رقم خورد که او برای این دوره سیما لیموچی را نیز در کنار خود می‌دید، اما این بار نتوانست برنده شود.

در حال حاضر برادران نوشاد و نیما عالمیان همچنان در بخش مردان حضور دارند و باید تا ساعتی دیگر به ترتیب مقابل حریفانی از اسلوونی و رومانی به میدان بروند.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]