الهامی: حتی یک بار هم به داور اعتراض نکردم

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال صبا گفت: من در طول بازی حتی یک بار هم به تصمیم داور معترض نشدم و نمی‌دانم که چرا او مرا از زمین مسابقه اخراج کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، ساکت الهامی در خصوص اینکه علت اخراجش در دیدار مقابل پیکان چه بوده، اظهار داشت: من از دقیقه یک ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی تیم فوتبال صبا گفت: من در طول بازی حتی یک بار هم به تصمیم داور معترض نشدم و نمی‌دانم که چرا او مرا از زمین مسابقه اخراج کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، ساکت الهامی در خصوص اینکه علت اخراجش در دیدار مقابل پیکان چه بوده، اظهار داشت: من از دقیقه یک تا ۹۰ هم حتی یک اعتراض هم نکردم و واقعا نمی‌دانم علت اخراجم چه بود.

وی ادامه داد: وقتی این موضوع را با داور در میان گذاشتم او اعلام کرد که رفتارهای غیرمسئولانه‌ای داشته‌ام اما متوجه نشدم که چرا اخراج شدم. به داور گفتم که به من بگوید رفتار غیرمسئولانه چیست که بار دیگر آن را تکرار نکنم.

مربی صبا یادآور شد: هر ۳ داور قضاوت بسیار خوبی داشتند و ما هم اعتراضی به داوری نداشتیم. هر ۲ پنالتی هم که اعلام شد درست بود اما متوجه نشدم که چرا من از زمین مسابقه اخراج شدم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]