امیرآبادی:بازیکنان باید بدانند ۳۰ هفته در چشم هستند

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان جوان باید بدانند اینجا تیم سال گذشته خودشان نیست و 30 هفته در چشم هستند.آنها باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند و نسبت به پیراهنشان مسئول باشند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی امیرآبادی در خصوص بازی اول استقلال مقابل نفت تهران در لیگ شانزدهم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت:بازیکنان جوان باید بدانند اینجا تیم سال گذشته خودشان نیست و ۳۰ هفته در چشم هستند.آنها باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند و نسبت به پیراهنشان مسئول باشند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی امیرآبادی در خصوص بازی اول استقلال مقابل نفت تهران در لیگ شانزدهم اظهار داشت: در کل بازی از سوی دو تیم بد نبود اما انتظارات آنقدر از استقلال بالا رفته که همه تصور می‌کنند تیم باید در هر بازی ۳-۴گل بزند و برنده شود. به نظرم یک مساوی نباید کسی را ناامید کند و به این تیم حداقل باید زمان داد تا به شرایط ایده‌آل تاکتیکی برسد.

مدافع سابق استقلال در خصوص نبود تماشاگران و اینکه ممکن بود حضور آنها باعث ایجاد فشار روی بازیکنان استقلال شود،‌گفت: خیلی از بازیکنان هستند که در حضور تماشاگران بهتر بازی می‌کنند. اینگونه نمی‌توان گفت شاید اگر تماشاگران بودند به بازیکنان فشار روحی وارد می‌شد. شما هفته اول لیگ را ببینید و نتایجش را بررسی کنید. هیچ کسی فکر نمی‌کرد نمایندگان مشهد مقابل رقبایشان اینقدر خوب بازی کنند. ولی هر دو تیم برنده شدند.

امیرآبادی در پاسخ به این سؤال که ارزیابی‌اش از استقلال این فصل چیست، گفت: فعلا هفته اول گذشته و واقعا نباید نتیجه‌گرا فکر کرد. من می‌گویم حداقل ۴-۵ هفته طول می‌کشد که یک تیم از شرایط بدنسازی خارج شود اما توصیه‌ام به دوست خوبم علیرضا منصوریان که سال‌ها با او هم‌بازی بودم این است که اینجا و در استقلال همه نتیجه می‌خواهند. اینجا نفت نیست که اگر ۵ هفته هم نتیجه نگیرد کسی کاری به او نداشته باشد. حتی اگر خوب هم بازی کنیم و تیم گل بخورد هوادار منطقی فکر نمی‌کند. 

وی در خصوص اینکه صحبتش با هواداران چیست،‌گفت:‌در وهله اول به آنها می‌گویم از استقلال حمایت کنند و تیم را تنها نگذارند. با بازیکنان جوان استقلال هم صحبتی دارم و به آنها می‌گویم که اینجا تیم سال گذشته خودشان نیست که ۲ هفته در چشم باشند. اینجا استقلال است و همه می‌دانند که ۳۰ هفته در چشم هستند. پس بنابراین آنها باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند و نسبت به پیراهنشان مسئول باشند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]