انتشار آپدیت سرفس پرو ۳ با هدف افزایش طول عمر باتری

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
مایکروسافت امروز آپدیت جدیدی را برای Surface Pro 3 عرضه کرده، در حالی که آخرین به روز رسانی این دستگاه به ماه آوریل باز می گردد. در این آپدیت که «به روز رسانی فریم ور جولای» نام خواهد داشت، احتمالاً تغییراتی در جهت افزایش طول عمر باتری دستگاه ایجاد شده است. در فهرست تغییرات جدید موارد زیر ذکر شده: فریم ور یکپارچه سیستم سرفس ...

مایکروسافت امروز آپدیت جدیدی را برای Surface Pro 3 عرضه کرده، در حالی که آخرین به روز رسانی این دستگاه به ماه آوریل باز می گردد. در این آپدیت که «به روز رسانی فریم ور جولای» نام خواهد داشت، احتمالاً تغییراتی در جهت افزایش طول عمر باتری دستگاه ایجاد شده است.

در فهرست تغییرات جدید موارد زیر ذکر شده:

  • فریم ور یکپارچه سیستم سرفس پرو: ارتقاء به نسخه ۳٫۹٫۸۵۰٫۰ باعث افزایش طول عمر باتری در حالت sleep و بهبود پایداری صفحه کلید می شود.
  • UEFI سرفس پرو: ارتقاء به نسخه ۳٫۱۱٫۱۴۵۰٫۰ در شرایطی که مقدار شارژ باتری دستگاه کم است، باعث بهبود رفتار سیستم در حالت sleep و hybernate خواهد شد.
  • حسگر اثر انگشت سرفس: ارتقاء به نسخه ۲٫۲٫۱۰٫۸ باعث افزایش پایداری حسگر در زمان بیرون آمدن از حالت sleep می گردد.
  • تنظیمات قلم سرفس: ارتقاء به نسخه ۱۱٫۰٫۳۱۱٫۰ بهبود پایداری درایور قلم را به همراه دارد.

لازم به ذکر است بسیاری از کاربران این دیوایس هیبریدی به تازگی از کاهش ناگهانی و شدید طول عمر باتری دستگاه خود شکایت داشته اند و امیدوارند با نصب فریم ور جدید، مشکلاتشان برطرف شود.

The post انتشار آپدیت سرفس پرو ۳ با هدف افزایش طول عمر باتری appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]