انتشار تصاویر واضح از نوت ۷ که امتیاز آن در تست های آنتوتو و Geekbench را نمایش می دهد

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
به تازگی تصاویری از گلکسی نوت 7 سامسونگ منتشر شده که می توان آنها را اولین تصاویر فبلت جدید کره ای ها در حالی که نمایشگرش فعال است نامید. در این تصاویر، کنار نوت 7 سامسونگ، گلکسی اس 7 و اس 7 اج نیز به چشم می خورند و روی نمایشگر تمام اسمارت فون های مورد اشاره، امتیاز آنها در ...

به تازگی تصاویری از گلکسی نوت ۷ سامسونگ منتشر شده که می توان آنها را اولین تصاویر فبلت جدید کره ای ها در حالی که نمایشگرش فعال است نامید. در این تصاویر، کنار نوت ۷ سامسونگ، گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج نیز به چشم می خورند و روی نمایشگر تمام اسمارت فون های مورد اشاره، امتیاز آنها در بنچمارک های مختلف به چشم می خورد که قدرت سخت افزاری آنها را با نوت ۷ مقایسه می کند.

همان طور که می توان در تصاویر دید، نوت ۷ (که اولین موبایل در سمت راست است) نمرات بسیار خوبی در تست های بنچمارک آنتوتو و Geekbench دریافت نموده و توانسته در تست چند هسته ای، به راحتی اس ۷ و اس ۷ اج را کنار بزند. این مسئله سبب شده تا به شایعات استفاده از Exynos 8893 ارتقایافته یا اسنپدراگون ۸۲۱ در فبلت نوت ۷ که فرکانس پردازشی بسیاری بالاتری از چیپ خانواده اس ۷ دارند دامن زده شود.

انتشار تصاویر واضح از نوت 7 که امتیاز آن در تست های آنتوتو و Geekbench را نمایش می دهد

اگرچه نمره تست Geekbench نوت ۷ به مراتب از سایر موبایل ها بیشتر است اما در تست آنتوتو، امتیازی مشابه با پرچمداران پیشین سامسونگ به چشم می خورد. البته این مسئله را می توان ناشی از بررسی عملکرد فاکتورهای دیگری چون سرعت پردازشی یا سرعت خواندن و نوشتن حافظه در تست آنتوتو دانست که در نهایت با نمره ای واحد به نمایش در می آیند.

در یکی از تصاویر، نمایشگر سوپر امولد نوت ۷ بسیار روشن تر از دیگر اسمارت فون ها است و وضوح بیشتری به نمایش می گذارد، با این حال در تصویر دیگر به نظر می رسد که قابلیت کاهش نور خودکار نمایشگر فعال باشد. در هر صورت دو تصویر جدید اگرچه ما را به خوبی با قدرت سخت افزاری گلکسی نوت ۷ آشنا می سازند اما برای دریافت اطلاعات تکمیلی باید تا رویداد Unpacked سامسونگ در دوم آگوست (یا ۱۲ مرداد ماه) منتظر باقی ماند.

انتشار تصاویر واضح از نوت 7 که امتیاز آن در تست های آنتوتو و Geekbench را نمایش می دهد

The post انتشار تصاویر واضح از نوت ۷ که امتیاز آن در تست های آنتوتو و Geekbench را نمایش می دهد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]