انتشار نمای ۳۶۰ درجه از گلکسی نوت ۷ به همراه اطلاعات جدید

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
دیگر تقریباً چیزی نمانده که ما در خصوص فبلت جدید کمپانی سامسونگ ندانیم. مشخصات سخت افزاری کامل به همراه عکس ها و رندرهای واضح و حتی ویدیوهای نمایش زنده از گلکسی نوت ۷ در یکی دو ماه اخیر، دید بسیار خوبی از این محصول را در اختیار علاقه مندان قرار داده است. حالا نیز یک نمای ۳۶۰ درجه از این ...

دیگر تقریباً چیزی نمانده که ما در خصوص فبلت جدید کمپانی سامسونگ ندانیم. مشخصات سخت افزاری کامل به همراه عکس ها و رندرهای واضح و حتی ویدیوهای نمایش زنده از گلکسی نوت ۷ در یکی دو ماه اخیر، دید بسیار خوبی از این محصول را در اختیار علاقه مندان قرار داده است. حالا نیز یک نمای ۳۶۰ درجه از این موبایل جهت تکمیل این دانسته ها در فضای اینترنت منتشر شده است.

ezgif.com-optimize

البته این همه ماجرا نیست. اخبار جدید شنیده های قبلی مبنی بر مجهز بودن نمایشگر این موبایل به پوشش گوریلا گلس ۵ را تایید کرده اند. ضمن این که گفته می شود به هر خریدار امکان استفاده از ۵ گیگابایت فضای ابری سرویس Samsung Cloud داده می شود.

پیش از این تایید شده بود که گلکسی نوت ۷ با پورت جدید USB-C روانه بازار می شود، در همین راستا حالا شنیده می شود که درون جعبه این محصول یک آداپتور درگاه microUSB برای استفاده از کابل ها و لوازم جانبی قدیمی تر وجود خواهد داشت.

به اطلاعات بالا می توان بازطراحی صفحات و ترکیب رنگ منوها به همراه نوار وضعیت جدید (status bar) را نیز اضافه کرد. ضمن این که به احتمال فراوان طراحی آیکون ها یکدست تر و گوشه های آن ها گردتر از قبل خواهد بود.

قابلیت جالب دیگری که برای فبلت جدید سامسونگ در نظر گرفته شده، امکان کاهش پیکسل های تصویر تا ۷۲۰p است که باعث صرفه جویی قابل توجهی در مصرف باتری آن می شود. ارتقای دقت و افزوده شدن قابلیت های جدید به قلم استایلوس نوت جدید نیز کاملاً طبیعی و مورد انتظار خواهد بود.

The post انتشار نمای ۳۶۰ درجه از گلکسی نوت ۷ به همراه اطلاعات جدید appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]