انتقاد اوبامیانگ از رسانه ها؛ هرگز نگفتم که تنها برای رئال مادرید، دورتموند را ترک می کنم

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم گابنی بروسیا دورتموند از رسانه ها به دلیل تحریف صحبت هایش درباره علاقه اش به انتقال به مدافع قهرمانی اروپا انتقاد کرد. به گزارش وبسایت نود، در روز های اخیر رسانه های مختلف و معتبر اروپایی خبری منتشر کردند درباره علاقه پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بروسیا دورتموند و از قول او نقل کردند که "تنها ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم گابنی بروسیا دورتموند از رسانه ها به دلیل تحریف صحبت هایش درباره علاقه اش به انتقال به مدافع قهرمانی اروپا انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، در روز های اخیر رسانه های مختلف و معتبر اروپایی خبری منتشر کردند درباره علاقه پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بروسیا دورتموند و از قول او نقل کردند که “تنها در صورت پیشنهاد رئال مادرید حاضر به ترک بروسیا دورتموند خواهم بود.” اما این مهاجم در صفحه شبکه اجتماعی خود به این خبر واکنش نشان داده و آن را از اساس تکذیب کرد.

اوبامیانگ نوشت: «سلام روزنامه نگاران! واضح صحبت می کنم، همه جا چیزی را می خوانم که هرگز نگفته ام؛ اینکه تنها رئال مادرید می تواند مرا از دورتموند جدا کند. نمی دانم چه کسی صحبت های مرا تحریف کرده است اما به شدت از اینکه مردم (ژورنالیست ها) هر کار دلشان می خواهد می کنند ناراحتم. من بازیکن بروسیا دورتموند هستم و در تمام مصاحبه هایم با شما صادق بوده ام و صادقانه گفته ام که در جوانی رویای من بازی برای رئال مادرید بود اما دیگر اینگونه نیست.

در خبری که در روز های گذشته منتشر شد، از قول اوبامیانگ بیان شده بود که او به پدر بزرگش که طرفدار دو آتشه رئال مادرید بوده است قول داده که روزی برای این تیم بازی کند! اوبامیانگ در بازی امروز تیمش برابر منچستر سیتی، به خاطر حضور در کنار همسر باردارش، غایب خواهد بود.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]