انتقاد شدید کمیته ملی المپیک بلاروس از میزبانی المپیک

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته ملی المپیک بلاروس با انتشار تصاویری از هتل محل اقامت کاروان این کشور در ریو، از مسئولان برگزاری رقابت‌های المپیک به شدت انتقاد کرد. به گزارش سایت نود، کاروان کشورهای استرالیا و سوئد در هفته جاری به دلیل نامناسب بودن وضعیت میزبانی، دهکده رقابت‌ها را موقتا ترک کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمیته ملی المپیک بلاروس ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کمیته ملی المپیک بلاروس با انتشار تصاویری از هتل محل اقامت کاروان این کشور در ریو، از مسئولان برگزاری رقابت‌های المپیک به شدت انتقاد کرد.

به گزارش سایت نود، کاروان کشورهای استرالیا و سوئد در هفته جاری به دلیل نامناسب بودن وضعیت میزبانی، دهکده رقابت‌ها را موقتا ترک کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمیته ملی المپیک بلاروس هم از وضعیت محل اسکان ورزشکارانش راضی نیست.

براساس این گزارش، ورزشکاران جمهوری بلاروس می‌گویند در هتل آن‌ها فقط “گاهی” آب وجود دارد و آن‌ها نمی‌توانند از آب گرم استفاده کنند. این کمیته با انتشار دو عکس از هتل محل اقامت ورزشکاران نوشت: به نظر می‌رسد کمیته اجرایی رقابت‌های المپیک کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

انتقاد شدید کمیته ملی المپیک بلاروس از میزبانی المپیک

پنجره یکی از اطاق‌هایی که در اختیار کاروان بلاروس قرار گرفته

انتقاد شدید کمیته ملی المپیک بلاروس از میزبانی المپیک

لوله‌کشی هتل‌های برزیل وضعیت بسیار بدی دارد

رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶، ۹ روز دیگر آغاز می‌شود.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]