اپلیکیشن کنترل از راه دور Apple TV در اپ استور منتشر شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
اپل ساعاتی پیش اپلیکیشن کنترل از راه دور Apple TV را برای آیفون منتشر کرد. از این محصول نرم افزاری می توان به عنوان جایگزینی برای ریموت کنترلر اصلی اپل تی وی و برای کنترل نسل های مختلف این دستگاه استفاده نمود. با این اپلیکیشن می توانید اپل تی وی را با ژست های حرکتی کنترل کنید، از کیبورد آیفون برای ...

اپل ساعاتی پیش اپلیکیشن کنترل از راه دور Apple TV را برای آیفون منتشر کرد. از این محصول نرم افزاری می توان به عنوان جایگزینی برای ریموت کنترلر اصلی اپل تی وی و برای کنترل نسل های مختلف این دستگاه استفاده نمود.

با این اپلیکیشن می توانید اپل تی وی را با ژست های حرکتی کنترل کنید، از کیبورد آیفون برای وارد کردن آدرس های ایمیل و رمزهای عبور استفاده کرده و همچنین جلو و عقب بردن و پخش مجدد ویدئوها و موزیک را در دست بگیرید. همچنین اگر صاحب جدیدترین نسل از اپل تی وی باشید، می توانید از سیری هم بخواهید که چیزی را برای تماشا به شما پیشنهاد کند.

متأسفانه نمی توان در حالت عادی به قابلیت های سیری در این ریموت کنترلر نرم افزاری دسترسی داشت. برای تعامل سیری با اپ لازم است که حتما از آیکن میکروفون درون برنامه ای این اپلیکیشن استفاده کنید و قادر به بهره گیری از امکانات سیری خارج از محیط اپ نیستید.

محدود دیگر اپلیکیشن هم این است که نمی توان با آن محتوای اپل تی وی را به صفحه آیفون منتقل کرد. البته از آنجا که تقریبا کلیه اپلیکیشن های دارای محتوای مالتی مدیای اپل تی وی در آیفون هم حضور دارند، این موضوع مشکل چندان بزرگی هم به حساب نمی آید.

اگر صاحب یک اپل تی وی بوده و به یک ریموت کنترلر نرم افزاری برای آن احتیاج دارید، می توانید Apple TV Remote را همین حالا از اپ استور دریافت کنید.

اپلیکیشن کنترل از راه دور Apple TV در اپ استور منتشر شد
  • Apple TV Remote
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Apple
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۴٫۳ مگابایت
  • دانلود:
  • اپ استور

The post اپلیکیشن کنترل از راه دور Apple TV در اپ استور منتشر شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]