اپلیکیشن Prisma طی هفته های آینده به ابزار ویرایش ویدئو مجهز می شود

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
اگر این روزها از کاربران تلفن های هوشمند در مورد محبوب ترین اپلیکیشن ویرایش تصویرشان بپرسید، مطمئنا بارها نام Prisma به گوش تان خواهد خورد. این ویرایشگر تصویر منحصر به فرد، با به کارگیری الگوریتم های برنامه نویسی و پردازش تصاویر در فضای ابری می تواند از عکس های معمولی شما یک تابلوی نقاشی بسیار زیبا و چشم نواز بیافریند. علیرغم ...

اگر این روزها از کاربران تلفن های هوشمند در مورد محبوب ترین اپلیکیشن ویرایش تصویرشان بپرسید، مطمئنا بارها نام Prisma به گوش تان خواهد خورد. این ویرایشگر تصویر منحصر به فرد، با به کارگیری الگوریتم های برنامه نویسی و پردازش تصاویر در فضای ابری می تواند از عکس های معمولی شما یک تابلوی نقاشی بسیار زیبا و چشم نواز بیافریند.

علیرغم مشکلات چند روز اخیر سرورهای پریسما که موجب نارضایتی جمعی از کاربران آن شده، اما اپلیکیشن در مجموع کار خود در زمینه ویرایش عکس ها را به نحو احسن انجام می دهد. اگر شما هم تا کنون از فیلترهای پریسما برای تغییر و تحول تصاویر لذت برده اید، خوشحال باشید چرا که به زودی قرار است امکان استفاده از این فیلترها هنگام فیلمبرداری هم برایتان مهیا شود.

به گفته الکسی مویسینکوف، یکی از توسعه دهندگان پریسما آن ها در حال حاضر مشغول کار بر روی ابزاری هستند تا بتواند همان افکت های تصویری را روی ویدئوها بیندازد. از ظواهر امر پیداست که تکنولوژی لازم برای ویرایش ویدئوها در اپ هم اکنون آماده شده، اما تیم توسعه دهنده نیازمند است تا پیش از ارائه قابلیت نهایی ساختار آن را جهت افزایش سرعت بارگذاری فیلترها بهینه سازی نماید.

تیم پریسما هنوز تاریخ دقیقی برای ارائه قابلیت ویرایش ویدئوها مشخص نکرده و فقط به ذکر جمله “طی هفته های آینده” اکتفا نموده است.

The post اپلیکیشن Prisma طی هفته های آینده به ابزار ویرایش ویدئو مجهز می شود appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]