اپل یک پتنت طراحی را برای فروشگاه های خود ثبت کرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
روز گذشته دفتر پتنت ها و علائم تجاری هنگ کنگ اسناد مربوط به یک پتنت تازه متعلق به اپل را منتشر کرد که به ویژگی تازه ای در فروشگاه های این شرکت مربوط می شود و The Grove یا درختستان نام دارد. اگر خاطرتان باشد در ماه می همین امسال نشریه Patently Apple گزارشی را تحت این عنوان منتشر کرد: Angela Ahrendts مدیر ...

روز گذشته دفتر پتنت ها و علائم تجاری هنگ کنگ اسناد مربوط به یک پتنت تازه متعلق به اپل را منتشر کرد که به ویژگی تازه ای در فروشگاه های این شرکت مربوط می شود و The Grove یا درختستان نام دارد.

اگر خاطرتان باشد در ماه می همین امسال نشریه Patently Apple گزارشی را تحت این عنوان منتشر کرد: Angela Ahrendts مدیر واحد خرده فروشی های اپل شما را با طرح های مفهومی که قرار است به فروشگاه های نزدیک محل زندگی تان بیایند آشنا می کند.

در این مطلب به ۵ ویژگی تازه در نسل آتی فروشگاه های غول فناوری آمریکایی اشاره شده بود که در برگیرنده موارد زیر خواهند بود: خیابان، انجمن، اتاق هیئت مدیره، میدان و درخستان که در واقع قرار است جایگزین Genius Bar یا قسمت های پشتیبانی فنی در فروشگاه های این شرکت شود.

به بیان دیگر اگر در آینده نه چندان دور سری به فروشگاه های این شرکت زدید حتما با درخت هایی سرسبز و میز و صندلی هایی در کنار آنها روبرو می شوید تا در صورت نیاز دمی را به استراحت روی آنها بپردازید.

اپل یک پتنت طراحی را برای فروشگاه های خود ثبت کرد اپل یک پتنت طراحی را برای فروشگاه های خود ثبت کرد اپل یک پتنت طراحی را برای فروشگاه های خود ثبت کرد اپل یک پتنت طراحی را برای فروشگاه های خود ثبت کرد

The post اپل یک پتنت طراحی را برای فروشگاه های خود ثبت کرد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]