اژدری زاده:تساوی مقابل پرسپولیس در آزادی یعنی برد

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: اینکه ما مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تساوی رسیده‌ایم یعنی برد.به گزارش وبسایت نود ، علیرضا اژدری‌زاده در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود. کسب نتیجه تساوی مقابل پرسپولیس آن هم در آزادی عالی بود. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و فولاد به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: اینکه ما مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تساوی رسیده‌ایم یعنی برد.

به گزارش وبسایت نود ، علیرضا اژدری‌زاده در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود. کسب نتیجه تساوی مقابل پرسپولیس آن هم در آزادی عالی بود. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و فولاد به جایگاه اصلی خود که جزو تیم‌های بالای جدول است، برسد.

وی در مورد اینکه آیا از نتیجه تساوی راضی است و اینکه اولین امتیاز را در لیگ کسب کردند، گفت: بله ما راضی هستیم. به هر حال در بازی اول یکسری اتفاقات رخ می‌دهد اما امروز واقعا بازیکنان ما به نحو احسن در زمین نکات تاکتیکی را پیاده کردند و توانستیم گل اول را بزنیم که بسیار لازم بود امتیاز گرفتن مقابل پرسپولیس در آزادی یک برد است.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اینکه هواداران پرسپولیس معتقد بودند که بازینان فولاد وقت‌کشی کرده‌اند، گفت: به هر حال فوتبال است و هر کسی نظری دارد. مطمئنا بازیکنان تاکتیک را اجرا کردند و حالا کمی با صبر و حوصله بوده است.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]