اینستاگرام با کپی برداری از اسنپت چت قابلیت جدیدی به نام Stories معرفی کرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
در محبوبیت بسیار زیاد اپ اسنپ چت میان مردم دنیا (به غیر از ایران) شک و شبهه ای وجود ندارد. این محبوبیت روز به روز در حال افزایش است، و این نکته ای است که همه را غافلگیر کرده. یکی از قابلیت هایی که در این استقبال روزافزون از اسنپ چت نقش بسزایی داشته، تصاویر و ویدئوهای موقتی اسنپ چت هستند که ...

در محبوبیت بسیار زیاد اپ اسنپ چت میان مردم دنیا (به غیر از ایران) شک و شبهه ای وجود ندارد. این محبوبیت روز به روز در حال افزایش است، و این نکته ای است که همه را غافلگیر کرده. یکی از قابلیت هایی که در این استقبال روزافزون از اسنپ چت نقش بسزایی داشته، تصاویر و ویدئوهای موقتی اسنپ چت هستند که فقط ۲۴ ساعت در محیط این شبکه اجتماعی باقی مانده و پس از آن به طور کامل حذف می شوند.

این ویژگی اسنپت چت آنقدر پرطرفدار بوده که اینستاگرام هم در آخرین بروزرسانی خود به طور واضح از آن کپی برداری کرده است. Stories نام این قابلیت جدید در اینستاگرام است که امروز معرفی شده، و قرار است طی هفته های آینده در دسترس کلیه کاربران نسخه های iOS و اندروید این اپلیکیشن قرار بگیرد.

قابلیت Stories به شما اجازه می دهد تا اتفاقات روزمره زندگی تان را با دیگران به اشتراک بگذارید، بدون آنکه افراطی در انتشار پست ها صورت بگیرد، چرا که همگی ۲۴ ساعت پس از انتشار از حساب کاربری تان به طور کامل حذف خواهند شد. درست مثل اسنپ چت، تیم اینستاگرام امکان کشیدن نقاشی روی عکس ها و ویدئوهای موقتی را نیز فراهم کرده است.

اینستاگرام با کپی برداری از اسنپت چت قابلیت جدیدی به نام Stories معرفی کرد

بهترین نکته در مورد قابلیت Stories آن است که تصاویر آن در فید اصلی حساب کاربری شما نمایان نمی شوند، بلکه صفحه ای اختصاصی موسوم به Story برای این منظور در نظر گرفته شده که دوستان شما می توانند با فشردن آیکن از آن قسمت بالای تایملاین، عکس های موقتی شما را ببینند. بابت امنیت و حریم خصوصی این عکس های موقتی هم نگران نباشید، اینستاگرام امکان Private کردن این بخش را نیز در اختیارتان قرار داده است.

اینستاگرام با ارائه این قابلیت در تلاش است تا کاربران را هر چه بیشتر به انتشار پست و فعالیت در این شبکه اجتماعی ترغیب کند. تصاویر بخش Stories وارد فید اصلی حساب کاربری نمی شوند، و این نکته ای مثبت برای افرادی است که روی محتوای حساب کاربری خود حساس هستند، مثل شرکت ها و صفحه هایی که فعالیت تجاری دارند.

قابلیت Stories طی هفته های آینده در اینستاگرام آغاز به کار خواهد کرد، و هنوز مشخص نیست که آیا این بروزرسانی به صورت مستقیم و از جانب سرور خواهد بود، یا اینکه نسخه جدیدی از اینستاگرام در اپ استور و گوگل پلی منتشر می شود.

The post اینستاگرام با کپی برداری از اسنپت چت قابلیت جدیدی به نام Stories معرفی کرد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]